Michael Jackson This is it sinema filmi

Son Güncelleme: 22.09.2020 02:28

Michael Jackson’ın anısına sinemaya uyarlanan hayatının anlatıldığı This is it isimli sinema filmi yakında vizyona giriyor. Yakında derken tarih 29 ekim.
76658
Jacksonun son konser provalarını ve kamera arkası görüntülerini içeren “Michael Jacksons This is it” filmi 29 Ekimde Türkiyede vizyona giriyor.

Jacksonun son konser provalarını ve kamera arkası görüntülerini içeren “Michael Jacksons This is it” filmi 29 Ekimde Türkiyede vizyona giriyor.

Yönetmenliğini Kenny Ortega’nın yaptığı film This is it, Jackson’un yakınlarının desteğiyle gerçekleştirildi. Yapım, Londra konserlerine hazırlanan Michael Jackson’ın yüzlerce saatlik provalarından ve kamera arkası çekimlerinden görüntüler içeriyor.

High Definition formatında, dijital ses kalitesiyle hazırlanan filmde, Jackson’ın yakın arkadaşlarıyla birlikte çalıştığı kişilerin röportajları da yer alıyor.

Dünyanın tartışmasız tek starı idi ve gittiği her ülkede bu kadar çok sevilen bir sanatçı daha bulunamaz sanırım. Bir kasetinin 150 milyon satması ne demek, bunu kim başarabilmiş şimdiye kadar.

KARACABEY

2 thoughts on “Michael Jackson This is it sinema filmi

1. gercekten ölümüne çok üzüldü ben 10 yaşındayım belki dalga geçiyosunuzdur nasıl sewebilirki küçücük çocuk diye ama onu asıl bizim sewmwmiz lazım çünkü geleçekte michael jackson un yerine başkalarına popun kralı dememeliler ve şu aan yemin ede bilirim onu benden çok kimse sevemez belkisize kömik gelicek ama her gün okul haşlıgım bellidir 1tl o gün ve ertesi güün aç kaldım ve kendime mj nın posterini aldım kabul sizin için 1 2 mlyon bişey degil ama ben yemegimi o parayla alıyorum yani benim için çok önemli bir para neysse ………….I LOVE YOU KİNG OF POP…………….

2. EE tabiki Kral sonuçta.. Büyük bir heyecanla bekliyorum filmi.. Umarım 29 ekimde her yerde gösterime girer. Edirnede oturuyorum burayada hemen gelir umarım. OLmadı istanbula gidicez artık 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir