Meral Zeren parasını kürke yatırmış

Son Güncelleme: 20.09.2020 16:34

Meral Zeren; Kemal Sunal filmlerinin vazgeçilmez kadın başrol oyuncusu kendi hakkında merak edilenleri açıkladı. Parasının neredeyse tamamını kürklere yatırdığını belirterek yanlış yaptığınıda kabul etmiş oldu.

Yıllar önce çevirdiği Kemal Sunal filmlerindeki güzelliğiyle dikkat çeken Meral Zeren, yıllar sonra pişmanlıklarını Süper Star Life’a anlattı. Meral Zeren, emekli maaşıyla geçindiğini belirterek, evinin yıkılmadığını ve söylendiği gibi borç batağında olmadığını söyledi. “Villa Zere” ismini verdiği evinde köpeğiyle birlikte yaşayan Meral Zeren, yıllar öncesine dair pişmanlıklarını anlattı. “80’li yıllara imza attım, sonra assolist oldum ve buradan kazandığım paralarla sadece bu evi alabildim” diyen Meral Zeren, “Zamanında tüm paramı kürklere yatırdım, keşke kürk alacağıma yatırım yapsaydım” diye konuştu.

Eski sanatçılar paralarını böyle ilerisini düşünmeden harcıyorlar ve sonunda eskiden olduğu gibi çırılçıplak kalıyorlar. Dikkat ederseniz sinemada soyunanlar yaşlanınca genelde aç kalıyorlar ama soyunmayanlar öyle değil. Örnek: Fatma Girik, Hülya Koçyiğit, Aydan Şener, Türkan Şoray

Yorum yapın