Gamze Özçelik Uğur Pektaş bebek için Amerikaya yerleşti

Son Güncelleme: 09.09.2020 07:46

Gamze Özçeliğin 3 aylık hamile olduğunu sanırım bilmeyen yoktur. Hamilelik dolayısıyla Arka sokaklar dizisinden ayrılan ikili bebeklerinin doğumu için Amerikaya yerleştiler. Amerikaya yerleşme sebepleri ise çocuklarının Amerikan vatandaşı olmasını istemeleri. İşte detaylar;

3.5 aylık hamile olan Özçelik, bebeğini ABD’de dünyaya getirmeye karar verdi. Bebeğinin hem Türk hem de ABD vatandaşı olmasını istediği için bu ülkede doğum yapacak olan ünlü oyuncu ve eşi Uğur Pektaş, bir ev kiraladı ve uzun bir süre ABD’de yaşamaya karar verdi. Bu sezon hiçbir teklifi kabul etmeyen çift, doğum için hazırlıklara şimdiden başladı. Bebeğin cinsiyetinin kız olduğu ancak çiftin isim konusunda henüz karar vermediği öğrenildi.

Gamze Özçelik evlendikten sonra hayatında büyük değişiklikler yaptı ve bundada Uğur Pektaş’ın etkisi çok büyük. Erkekler eskiden offf ne biçim kadın derlerdi şimdi başka gözle baktıklarını düşünüyorum. Bence en güzeli de içinde bir düşünce olmadan bakmak. Yani evlilik yaradı Gamze hanıma..

KARACABEY

“Gamze Özçelik Uğur Pektaş bebek için Amerikaya yerleşti” üzerine 6 yorum

  1. bebek için diziden ayrıldıklarını bimiyordum çok sağolun çok yakışıyorlar iyişallah diziye geri dönerler

    Cevapla

Yorum yapın