Ezel dizisi yakında show tv kanalında

Son Güncelleme: 08.09.2020 22:57

Ezel dizisi yakında show tv kanalında başlayacak. Show tv kanalında devamlı fragmanları dönen dizinin yine ses getireceği tahmin ediliyor çünkü filmin başrolünde Kenan İmirzalioğlu var.

Uzun süredir ekranlardan görünmeyen Kenan İmirzalıoğlu yeni bir diziyle ekrana geliyor. İmirzalıoğlu, yapımcılığını Ay Yapım ın üstlendiği ‘Ezel’ adlı dizide sevenleriyle buluşacak. Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini yapacağı dizide İmirzalıoğlu, yine aşkından vazgeçmeyen bir genci oynayacak. Dizinin Show TV’de yayınlanması bekleniyor.

Deli Yürek dizisi ile yıldızı parlayan Kenan İmirzalioğlu yıldızını Acı Hayat dizisiyle daha da pekiştirmişti.İmirzalıoğlu, Acı Hayat dizisinden sonra 2 sene gibi uzun bir aradan sonra ekranlara geri dönüyor.

Baş rollerini Cansu Dere ile paylaştıkları ‘Ezel’ dizisinin çekimleri Kıbrıs’ta başladı. Yapımcılığını Ay Yapım – Ekrem Çatay’ın üstlendiği yapım aşklarından da vazgeçmeyen insanların hikayelerini ekrana taşıyacak.
Daha önce de Son Osmanlı-Yandım Ali adlı sinema filminde baş rolleri paylaşan ikiliden Ezel dizisinde de iyi bir performans bekleniyor.

Kenan İmirzalioğlu dizinin Kıbrıs çekimlerinin son gününde düzenlenen basın toplantısında iki yıl aradan sonra Ezel dizisi ile dönüş yapmanın kendisini çok heyecanlandırdığını ve aynı zamanda içinde bulunduğu bu projeye çok güvendiğini dile getirdi.

28 Eylül Pazartessi günü Show Tv ekranlarında seyirciyle buluşacak olan dizinin seyircisi şimdiden gün sayıyor.

Ezel dizisi ile ilgili bazı haberler;

İmirzalıoğlu: “İki yıl aradan sonra yeniden döndüm”
Basın toplantısında konuşan ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, “Ezel”in duygusal içerikli ama aksiyon ağırlıklı bir dizi olacağını belirtti. Dizi çekmenin kolay bir iş olmadığını söyleyen İmirzalıoğlu, “hepimiz heyecanlıyız, zorlu bir çekim maratonu gerçekleştirdik” dedi.
Vatani görevini yaptığını ve bir süre de dinlendiğini anlatan Kenan İmirzalıoğlu, iki yıl ardan verdikten sonra ekranlara “Ezel” dizisiyle döneceğini söyledi.

Cansu Dere: Güzel bir proje
Ezel dizisinde rol alan Türkiye’nin ünlü mankenlerinden Cansu Dere de, sürekli dizi teklifi aldığını ve Ezel dizisinin güzel bir proje olduğunu söyledi. Dizinin Kıbrıs’ta çekilmesi konusunda da “hikayeye en uygun yer burasıydı” diyen Cansu Dere, “Kıbrıs’ta çok rahat ettik, çok memnunuz” şeklinde konuştu.

Sedef Avcı: Çekimler sırasında 3 kez Türkiye’ye gidip geldim
Dizinin bir diğer manken-oyuncusu Sedef Avcı da çekimlerin çok keyifli geçtiğini söyledi. Dizinin güçlü bir kadrosu olduğunu da vurgulayan Avcı, işleri nedeniyle çekimler sırasında üç kez Türkiye’ye gidip geldiğini de anlattı.

Barış Talay: Çekimler güzel geçti
Dizinin oyuncularından Barış Talay da, basın toplantısında bu projenin çok güzel bir proje olduğunu söyledi. “Ekibin kalitesi dizinin de kalitesini gösteriyor” diyen Talay, iyi bir projede yer almak istediği için bu projede yer aldığını söyledi.

Ezel dizisinin fragmanı ise şu şekilde;

KARACABEY

Yorum yapın