Sibel Can: Evdeki kasayı boşaltmış yaşadığım şok buydu

Son Güncelleme: 15.09.2020 13:25

Sibel Can miami dönüşü eve gelince şok yaşadım bu yüzden ayrılma kararı aldım eşi Sulhi Aksütten. Sonunda evdeki yaşadığı şok ortaya çıktı mesele evdeki kasayı boşaltmasıymış. İşte detaylar;

Sibel Can’ın bu suskunluğu, birçok başka senaryonun konuşulmasına ve anketlere konu olmuştu. Ünlüler bu “şok” olayı için tahminlerde bulunmuştu. Hatta Mehmet Ali Erbil “Sulhi Bey evde masaj mı yaptırıyormuş?” diye espri bile yapmıştı.

Sibel Can’ın Miami dönüşü yaşadığı “şok”, eşi Sulhi Aksüt’ün gerçekten evdeki kasayı boşaltmasıymış. Kasada ne varsa para, değerli eşya, mücevher, evrak, vs. hepsini Sibel Can Miami’deyken eşi Sulhi Aksüt almış.

Miami dönüşü bu olay karşısında şok olan Sibel Can, boşanmak için hemen mahkemeye başvurmuştu ve bu sırrı kimseye açıklamıyordu.

Sibel Can’ın bu sırrı kimseye açıklamamasının sebebi ise çocuklarının babasının “hırsız baba” damgasını yememesiymiş.

Okula giden çocuklarla, arkadaşlarının “hırsız baban var” diye dalga geçmesinden çekinen Sibel Can, bu sırrı ölümüne kadar saklayacağını söylemişti ama ulaştığı gizli kaynaklar “kasa boşaltma olayı”nı doğruladı.

İşin çok entresan ve çok gizli başka bir yanı ise, Sibel Can’ın boşanma davasında şahit yazılan çok çok önemli bir ismin olması.

Sibel Can, bu “şok kasa boşaltma olayı”na tanık olan çok önemli ve bilinen bir ismi boşanma şahidi olarak yazdırmış.

Yaa bana kalırsa Sibel Can yaşadığı şok felan değil boşanmak için bahane aramış kendi kendine ve bulmuş. Buda bahanemi şimdi evdeki kasayı boşaltmışmış.

KARACABEY

Yorum yapın