Carla Bruni hamile

Son Güncelleme: 13.09.2020 02:13

Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy’nin eşi Carla Bruni’nin hamile olduğu kesinleşti gibi. Bir süredir medyada devamlı hamilemi acaba haberleri çıkan eski manken yeni first lady sonunda hamile çıktı. İşte haberimizin detayları;

Fransa’da iki yıldır düzenli aralıklarla Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy’nin eşi Carla Bruni’nin hamile olduğu haberleri çıkıyordu. Ancak dedikodular ilk kez bu kadar ciddi hale geldi.

Elysee Sarayı’na yakın kaynakları olan Mixbeat sitesi First Lady’nin hamile olduğunu, kaynakların kesin konuştuğunu yazdı. Vatan’daki habere göre öğlen saatlerinde çıkan haber bir anda Fransız sitelerinin gündemine oturdu. Farklı gazetelerin iletişime geçtiği Elysee Sarayı ise “Yorum yok” dedi.

Site Sarkozy’nin resmi tatili geçen hafta bittiği halde Paris’te salı günü tek bir toplantı yaptıktan sonra apar topar Cap Negre’deki yazlığa, Carla’nın yanına dönmesini de hamileliğe kanıt olarak gösterdi. Sarkozy göreve geldiğinden beri ilk kez 3 tam hafta tatil yaptı. Mixbeat sitesine göre Sarkozy hem heyecanlı hem de endişeli. 56 yaşındaki Sarkozy’nin eşi Carla Bruni 44 yaşında ve bir önceki evliliğinden 8 yaşında bir oğlu bulunuyor. Sarkozy’nin önceki iki evliliğinden toplam 3 oğlu var.

Bizi ne ilgilendiriyorsa bu haberler anlamadım gitti. Türkiyedeki medya siteleri ve gazetelerinin hepsinde bu haber var sanki çokta umrumuzda.

KARACABEY

Yorum yapın