Kadınları tavlamanın tüyoları

Son Güncelleme: 23.09.2020 00:04

Erkekler bayanları nasıl tavlarım diye düşünüyorlardır eminim. İşte sizlere kadınları tavlamanın tüyoları ;

Erkek olun

Kadınlar gerçek erkek ister. Her ne kadar kadınlar onların hislerini anlayan erkek isteselerde aslında onları koruyabilecek ve kontrol altında tutabilecek karakterler ararlar. Bu noktada sizin yapabileceğiniz tavır ve davranışlarınızı ortaya bu yönde koyarak olabilir. Erkek gibi görünmek içinse düzgün gömlekler giyin, uzun gözükmek için vücudunuzu dik tutun. Saçınızı özenle tıraş ettirin ve kendi renginde bırakın. Eski usül erkek olmak herzaman yararlıdır mesela; kapısını tutun, çiçekler alın, iltifatlar yağdırın. Erkekçe konular konuşurken ondan utanmayın.

Bakışlarınızla konuşun

Bakışlarınızı iyi kontrol etmeyi öğrenin, kadınınızı yemeğe çıkarırken işe yarayacaktır. Yoğun bakışlarla onu etkileyin. Göz teması kurun. Şüpheli cümleler kurarak onu şaşırtın. Kadının sorusuna soruyla cevap verin. Kısa kelimeler kurun. Çok lafı uzatmayın.

Çift anlamlı cümleler kurun

Sterling Cooper kadınlarla konuşurken hem onları güldürmeyi hem de bir yandan gerçekleri söylemeyi kendine huy edinmiştir. Bir yandan eğlendirirken bir yandan da düşündürüp kadınları etkilemeyi başarır. Kaba birşey söyleyin daha sonra da iltifat edin. Bu dengesizlikler onu etkileyecektir.

Fiziksel temasta bulunun

Onun sigarasını yakarken, koluna dokunurken yada omuzlarına dokunurken ona temasın hoş olduğunu gösterin. Eski zamanlarda az temas kadınları etkilesede siz yerinde yapacağınız hareketlerle onu etkilemeye çalışın. Hareketlerinizi çok uzun ve ahlaksızca yapmayın, ve onun tepkilerini takip edin.

Ben tüyoları verdim artık ayarlaması size kalmış. Denemeye şimdiden başlayın bakalım olumlu sonuç alanlar buradan yazsınlarda bilelim..

KARACABEY

Yorum yapın