Kadını eve çağırın etkileyin

Son Güncelleme: 16.09.2020 14:34

Bir kadını eviniz ile etkilemek için ilk başta yapmanız gereken kadını eve çağırmak ve etkilemek. EEE eve çağırdıkta daha sonra nasıl etkileyeceğiz diyorsanız buyrun;

Farz edin ilk buluşmalarınızdan birindesiniz ve kızı güç bela eve davet etmişsiniz. Kapıdan içeri girdiğinde ilk göreceği şey yerdeki çoraplar ve boş yiyecek kutuları onu hiç mutlu etmeyecektir. Yada duvardaki Carmen Electra’nın çıplak posterleri. Bu durumlar sizin seksepalitenizi azaltacaktır. Bu görüntüyü tersine çevirebilir ve eve geldiğinizde partnerinizin orada takılmak istemesi hatta çıplak bile kalmasına alışmanız gerek. İşte evinizi daha hoş göstermek için yapmanız gerekenler.

Duvarlar

Kısa yoldan duvarlardaki görüntüyü değiştirmeniz birkaç yeni resim veya poster asmanız gidişatı düzeltecektir. Ama önce duvarlarınızdaki pin-up ve bira posterlerini kaldırmanız gerek. Film posterleri olabilir ama herşeyin çerçeveli olmasına dikkat edin. Çerçevesiz poster ve resimler sizin evinizi 14 yaşındaki bir çocuğun odası gibi gösterecektir. Duvarlarda asılı birşeyler en azından sanatsal resimler belki sohbetinizede yansıyabilir.

Müzik

Doğru seçilmiş müzik kesinlikle karşınızdaki kadını kalbinden vuracaktır. O yüzden bu önemli bir hadisedir. Öncelikle kızların dinlediği şarkılar illaki dinlenmeli diye birşey yok. Kadınlar agresif veya gürültülü müzikten pek hoşlanmazlar. Heavy metal veya hip-hop’tan uzak durabilirsiniz. Seksi ateşleyen birsürü şarkı vardır aslında bu tarz müzikleri seçebilirsiniz. Barry White olabilir mesela.

Bar

Buzdolabınızda her ne kadar yaşamanızı sağlayacak kadar yeterli yiyecek olmasada onu evinize davet ettiğinizde içkim yok demeyin. Sadece bira size yetmeyebilir, dolabınızda votka, şarap ve tekila olmalıdır. Biz kadına alkolü dayayın gitsin demiyoruz ama aradaki soğukluk ve yakınlaşma sağlamak için içki iyi bir başlangıç olabilir.

Yatak odası

Eğer evinize para harcayacaksınız kadınlarıda etkilemek istiyorsanız kesinlikle yatak odasına yatırım yapın. En büyük yatağı alın. İyi görünen çarşaflar ve ekstra yastıklar olsun. Yatağınızın rahat görünmesi size artı puan verecek. Yatağınız ne kadar rahatsa ikinizde oradan kolay kolay çıkamayabilirsiniz.

Banyo

Yemekli ve içkili bir gece dönüşü sizin evinize banyoyu kullanmak için gelebilir o yüzden hazırlıklı olun. Kişisel hijyen testinizi banyonuzda öğrenicek olması gerçekten kötü. Banyonuzdaki istenmeyen koku, kıl, tüy ne varsa temizlemelisiniz. Banyo temizlemek bir erkek için zor bir iş ama romantizmi yaşamak için eliniz biraz kirlenebilir.

Aşk evi

Bu kadar küçük bir çalışma ile evinizi aşk yuvasına çevirebilirsiniz. Kadınlar artık evinizden kaçmayacak.

Eee böyle yaparsak o eve erkeğide çağırsak oda etkilenir oda gitmek istemez. Bu şekilde yapmak mesele zaten değil mi?

KARACABEY

“Kadını eve çağırın etkileyin” üzerine bir yorum

Yorum yapın