Bir bulut olsam dizisindeki sevişme sahnesine RTÜK’ten ceza

Son Güncelleme: 13.09.2020 01:43

Bir bulut olsam dizisinde Şükran Ovalı ile Engin Akyürek’in sevişme sahnelerine RTÜK’ten ceza geldi. Bu sevişme sahnesi çok seksi bulan rtük kanal d televizyonunada cezayı bastı.

RTÜK’ün, ‘’Çok ateşli seviştiler’’ diyerek Aşk-ı Memnu dizisine ceza vermesinin ardından, bu kez de ‘’Bir Bulut Olsam’’ adlı dizideki ‘’Sevişme’’ sahnesi için, Kanal D’ye yine uyarı cezası geldi. Diziye, Mustafa adlı karakterin, babasının sevgilisiyle olan sevişme sahnesinin, erken saatte yayınlanarak, ‘’Çocuk ve gençlerin, zihinsel ve ahlaki gelişimini zedelediği’’ gerekçesiyle uyarı cezası verildi.

Mardin’de çekilen ve Meral Okay’ın senaryosunu yazdığı, Melisa Sözen ile Engin Akyürek’in başrollerini paylaştığı dizide, bir belediye başkanı, ailesi ve kasabanın doktoru arasında gelişen olaylar konu ediliyor.

Kanal d televizyonu sevişme sahnelerinin reyting almasından dolayı her dizide sevişme sahnesi çekmeye başladı. Böylelikle internet sitelerinde olayı duyurarak prim yapmaya çalışıyorlar. Halbuki dizi zaten izleniyor bunlara gerek yokki.

Yorum yapın