Zuhal Topal ile izdivaç programında, g.. tekmeyi vurur gafı

Son Güncelleme: 23.09.2020 06:04

Zuhal topal ile izdivaç programı ikinci şokunu yaşıyor çünkü kendisinden malları üzerine yapmasını isteyen kadına adam hee oldu sonra götüme tekmeyi vur dedi.

Tam bir hafta sonra yine bir konuğun ağzından çıkan sözler karşısında şaşıran Zuhal Topal, durumu toparlamaya çalışsa da canlı yayın kazasını bir kez daha yaşamış oldu.

KONUK CANLI YAYINDA ‘KIZILBAŞ’ DEMİŞTİ
Programa eş bulmak için katılan Güner Hanım’ın taliplilerinden evlerinin tapularının yarısını istemesi üzerine kendisine talip olan Salih Bey, ağzından bir söz kaçırdı.

VURACAK G..ME TEKMEYİ..
Böyle bir şartı kabul edemeyeceğini ifade eden Salih Bey’in, “Evin yarısını bana yapacaksın dedi… Şimdi yarısını buna yaparsam, öbür gün bana, vuracak tekmeyi g.t.me!” şeklindeki sözleri üzerine gözleri kocaman olan Zuhal Topal, “Tövbe estağfurullah” diyerek Salih Bey’e ‘sus işareti yaptı ve “Özür diliyoruz” dedi.

AĞZINDAN KAÇTI ÖZÜR DİLİYORUZ
Ancak Salih Bey hızını alamadı ve Zuhal Topal’ın müdahalesine rağmen durmayarak aynı cümleyi bir kez daha tekrar etti ve “Vuracak tekmeyi g.t.me” dedi. Zuhal Topal ise “Özür diliyoruz. Öyle şeyler söylemiyoruz. Ağızdan kaçtı, özür diliyoruz” diyerek durumu toparlamaya çalıştı.

Böyle giderse Zuhal Topal ile izdivaç programını bitirecekler gibi geliyor bana. İlk başta kızılbaş kelimesi şimdide götüme tekmeyi vursun kelimesi..

KARACABEY

Yorum yapın