Meral Zeren: Gazetelerde çıkan haberler yalan

Son Güncelleme: 13.09.2020 14:59

Meral Zeren gazetelerde çıkan haberlerin yalan olduğunu söyleyerek o resimlerle oynamışlar o kadar kilolu değilim ve korsede takmadım dedi. Meral Zeren işte bu evde oturuyor:

Meral Zeren, “Gazetelerde çıkan fotoğraflardaki gibi kilolu değilim, korse bile takmadım. Sanırım o fotoğraflarla oynanmış” dedi. Yeşilçam’ın ünlü ismini üzen diğer konu ise evi hakkında çıkan asılsız haberler. Zeren “Evi yıkıldı, sattı” türünden çıkan haberler için “Dağ gibi evim yerinde duruyor. Satmadım. Aksine evimi ayakta tutabilmek için bütün birikimlerimi harcamak zorunda kaldım” diye konuştu.

Görüldüğü gibi gayet mutluyum

“Zamanında primlerini kendim ödeyip kazandığım bir emekli maaşım var. Onunla geçiniyorum” diyen Zeren, dizi ve filmlerde çalışmak istediğini söyledi: “Mesleğimi severek yapıyorum. Dizi ve sinema filmlerinden gelecek tekliflere açığım. Ben kimseden hakkım olmayan bir şeyi istemiyorum, iş versinler çalışayım. Yeni yapımcılar bizleri tanımıyor, oysa ne biliyorlar benden ne çıkacağını.” Meral Zeren bir dönem “Köyden İndim Şehre”, “Hanzo”, “Salako” gibi Yeşilçam’ın en sevilen filmlerinde rol almıştı.

Meral Zeren’in eskiden Kemal Sunal filmlerinde çıplak vucudunu bilmeyen yoktur. Haber yalan olsada eski halinden eser kalmadığı gerçek.

“Meral Zeren: Gazetelerde çıkan haberler yalan” üzerine bir yorum

  1. Sayfanızı çok beğendik eğitici ve öğretici keşke herkez sizinkadar doğru düzgün anlaşılır sayfaya sahip olsa sayfanızda maviyolculuk adı altında bize yerverdiğiniz için çok teşekkür ederiz ayrıca başarılarınızın devamını dileriz.

    Cevapla

Yorum yapın