Sibel Can Suhi Aksüt’e cevap verdi

Son Güncelleme: 11.09.2020 01:45

Suhi Aksüt’ün Sibel Can ne gördüyse anlatsın demesi üzerine Suhi Aksüt’e cevap verdi. Suhi Aksüt benimde ailem var gündem oluşturmak için böyle çabalar içine girmesin demişti. Bakın haberin devamı;
Benim Adım Aşk isimli albümüyle müzik dünyasında yeniden giriş yapan Sibel Can, Yaz Keyfi programına konuk oldu.

Sibel Can albümün kapağında neden fotoğraf olmadığını şöyle anlattı:

‘’Her şeyde bir hayır vardır. 1,5 yıllık bir çalışmanın ürünü bu albümde bir emek var. Laf, söz gelmesini istemiyorum. Bu albümün bembeyaz kalmasını istiyorum. Fotoğraflar çekilecekti Zeynel Abidin çekecekti. Her şey hazırdı. Ama kimse ayrılmak için evlenmiyor. Ben 5-6 kere de evlenmedim. Bir iki çocuğumun babası Hakan’la evlendim. Bir de Sulhi var. Miami dönüşü hoş şeylerle karşılaşmadım ama ne olduğunu anlatmam. Çünkü bir oğlumuz var, Emir var. Ona laf gelsin istemem Bu kararı ben aldım. Hiç öyle bir düşüncem de yoktu ayrılmak gibi. Ama böyle bir karar almak zorunda kaldım. İşte o ortamda her şey alt üst olunca ben bir ay evden çıkamadım. Hatta ilk defa bu programda söyleyeyim Sezen Aksu’nun müthiş bir şarkısı vardı. Her şey hazırdı. Ama ben o ruh haliyle şarkıyı okumak istemedim O şarkı kaldı. O ruh haliyle fotoğraf da çektirmek istemedim. Canım fotoğraf çektirmek istemedi.”

Sibel Can, Kenan Erçetingöz’ün ”Bir daha evlenir misin?” sorusuna karşılık ise ”Evlenmeyi hiç düşünmüyorum. Biz de öyle şeyler yok ikinci evlilikte yapan bir tek ben varımdır. Bir daha evlilik yok” dedi.

Programın bir bölümünde Gülşen telefonla yayına bağladı. Gülşen çok titiz bir çalışma sergilediklerini ve yıl başı gelmeden yeni albümünü çıkaracağını müjdeledi.

Gülşen, Sibel Can’a verdiği şarkıyla ilgili ise şunları söyledi:
”Albüm çıkmadan şarkı hit oldu. O görüntülerden sonra insanlar da bir merak uyandırdı. Dinleyen herkesin gözleri doluyor. Öylesine yazılmış bir şarkı değildi bu. Sibel Can için özel yazılmış bir şarkıydı. Kendi şarkılarımı emanet edebileceğim tek ses Sibel Can’dır.

Gülşen’in ardından Orhan Gencebay programa bağlandı Gencebay, Sİbel Can’a şunları söyledi:
”Her başarıyı hakkıyla kazandın. Sen her şeyi hak ettin. O güzel gönlün var ya seni çok seviyorum” dedi. Ayrıca Gencebay Sibel Can’ı 13 yaşındayken tanıdığını. Bu yüzden Sibel Can’ı kızı gibi gördüğünü söyledi.

Yorum yapın