Bülent Ersoy’a pembe nüfus kağıdını verene dava açacağım

Son Güncelleme: 11.09.2020 08:50

Bülent Ersoy ile Mustafa Topaloğlu arasındaki söz düellosu hala devam ediyor. Mustafa Topaloğlu Bülent Ersoy hakkında zehir zemberek sözlerini devam ettirdi. İşte o sözler;

Bülent Ersoy’la davalık olan Mustafa Topaloğlu, yine zehir zemberek sözler söyledi: Ona pembe nüfus kağıdı verene dava açacağım. Kimliği portakal rengi olsun!..

Bülent Ersoy’a “Dünya çapında bir yıldız olacaktı ancak önünü kestiler” diyen ve Ersoy tarafından kendisine hakaret davası açılan Mustafa Topaloğlu, Mega Magazin kameraları aracılığıyla, olay yaratacak açıklamalarını sürdürdü. “Asıl dava bundan sonra başlayacak” diyen Mustafa Topaloğlu, davanın temyize gittiğini ve Mustafa Topaloğlu aleyhine sonuçlanması halinde, karşı dava açacağını söyledi. “Bülent Ersoy’a pembe nüfus kağıdını verene dava açacağım. Böyle bir şey doğanın yaratılışına aykırı. Türk kamuoyuna kötü örnek teşkil ediyor” diyen Topaloğlu, konuya esprili bir dille yaklaşarak, “Kimliği portakal rengi olsun” diye konuştu. ‘Zeki Müren deşifre etmedi’ Zeki Müren örneğini veren Mustafa Topaloğlu, “Zeki Müren kendisini deşifre etmedi, insanların gözüne sokmadı tercihlerini. Bu yüzden en sevdiğim sanatçılardan biriydi. Bülent Ersoy ise bardaktaki kirli su gibi, net değil” diyerek, Bülent Ersoy’un pembe kimlik almasını eleştirdi. ‘Yine de dargın değilim’ Buna rağmen Bülent Ersoy’a hiçbir zaman hakaret etmediğini savunan Topaloğlu, sözlerini, “Kimseye dargın değilim. Sözlerimi hakaret kabul edip bana dava açarak, aslında kendi kendisine hakaret etti. Yine de kendisine dargın değilim” diyerek noktaladı.

Mustafa Topaloğlu hakkaten enteresan adam ama bir konuştumu imalı laflar ile karşısındakinide yerle bir edebiliyor.

Yorum yapın