Zuhal Topal ile izdivaç programında yanlış sözler

Son Güncelleme: 16.09.2020 18:30

Yanlış sözler derken rtürk’ün istemediği şekilde bir konuğun ağzından çıkan sözlerden bahsediyorum. Bu durumdada Zuhal Topal ilk canlı yayın programında terslikler yaşamış oldu.

Star TV’de ‘İzdivaç’ programını sunan Zuhal Topal, bugün ilk canlı yayınını sundu.

Neşeli tavırları, sempatik hareketleriyle son derece rahat ve keyifli bir program sürdüren Topal’ın, Esra Erol’u pek aratmayacağı da ilk günden belli oldu.

Aslında yayına pazartesi günü başlaması planlanırken, Zuhal Topal’ın rahatsızlığı nedeniyle ilk yayın günü çarşambaya çekilmişti.

Zuhal Topal, programın başında bu durumun nedenini açıkladı. “Aslında biz Pazartesi günü ekranlarınızda olmayı çok istedik. Fakat maalesef ben çok ağır bir boğaz enfeksiyonu geçirdim. İnanın penisilinler, serumlar falan şimdi karşınızdayım” diyen Zuhal Topal, stüdyodaki izleyenlere, ilaç kutusu şeklinde hazırlanmış ve üzerinde ‘İzdivaç’ yazan şekerleri dağıttı.

Programın ilerleyen dakikalarında ise beklenmedik bir olay yaşandı. Yaşlı bir erkek konuğunun ağzından çıkan istenmeyen sözler nedeniyle canlı yayında şaşırıp kalan Zuhal Topal, daha sonra özür diledi.

Hemen yayının sesi kesilirken bir süre sonra programa kaldığı yerden devam eden Zuhal Topal, “İstemeden insanların ağzından bazı yanlış cümleler çıktı. Yaşlılığına, heyecanına verelim. Ben onun adına da özür diliyorum. Kendisi de özür diliyor. Seyircilerimiz haklarını helal etsinler bize. Böyle bir hata için kendisi de çok üzgün gerçekten. Hakkınızı helal edin diyoruz, özür diliyoruz” diye konuştu.

Topal’ın bu sözlerinden bir süre sonra da ekrana bir özür yazısı getirildi. Yazıda “Konuğumuzun ağzından çıkan yanlış sözden dolayı seyircilerimizden özür diliyoruz” yazmaktaydı.

Bu arada Zuhal Topal’ın morali yaşanan soruna karşın hiç bozulmadı. Programda göbek atan, şarkılar söyleyen ve ilerleyen dakikalarda ayakkabılarını çıkarıp Hint dansı yapan Zuhal Topal, sempatik tavırlarıyla, izleyicinin ilk günden beğenisini kazanarak gönüllerine girmeyi de başardı.

Zuhal Topal’da Esra Erol kadar iyi sunacaktır diye düşünüyorum programı ama ilk yayını sunan her zaman daha iyidir.

“Zuhal Topal ile izdivaç programında yanlış sözler” üzerine 11 yorum

 1. necmiyecim, zuhal topal orda alevileri kötülemedi,konuk alevileri ve kürtleri kötülicekti zuhal topal ortalik karismasin diye kadini susturdu, ve zor durumda kaldigi icin kadinida disariya atti. eger atmasaydi zuhal topalin basi zaten programdan sonra derde girerdi.

  Cevapla
 2. BEN KIZILBAŞ OLUŞUMDAN HERZAN GURUR DUYDUM! NE ZİNAYI TANIDIM SAMAN ALTINDAN SU YÜRÜTEN YOBAZLAR GİBİ NEDE DÜŞKÜN OLDUM, DÜŞKÜNLÜĞÜ BİLMEYEN YEZİTLER GİBİ!!! BURDA ALEVİLERE SÖYLENEN BU LAFLAR HİÇ KOYMADI BANA!!! ÇÜNKÜ BU YENİ DİĞİL TAAAA EZELDEN BERİ OLAN ŞEY… GERÇEK İSLAMI, GERÇEK HZ.MUHAMMET’İN MÜMİNLERİNİ VE GERÇEK İNSANLIĞI HİÇBİRZAMAN KABULLENMEDİ BU YOBAZ,BAĞNAZ,KARA CAHİL, GERİCİ, FETBAYI FİTNEYE ÇEVİREN ASALAK BEYİNLER!!! BU PROGRAMDA DA YİNE KENDİ GÖSTEDİLER! UTANICAK HALLERİNE ALDANMADAN KIZILBAŞLARA LAF EDEN BU DENSİZ VARLIK (varlık diyorum çünkü İNSAN BİLE DİĞİİİL) sen yaşına başına başına BAKMADAN BU HALE GELMİŞSEN ÖNCE KENDİNE ACI O……….ÇOCUĞU!!! SONRADA OTUR Bİ KIZILBAŞLIK NERDEN GELDİ ONU ARAŞTIR! TABİ KENDİN GİBİ SALAK BEYİNSİZ CAHİLLERDEN DİĞİLDE YA Bİ ALEVİ DEDESİNDE Kİ SİZLER BUKADAR İNSAN OLAMAZSINIZ YADA GİT GERÇEK TARİHTEN ARAŞTIR!!! YOBAZZZZZZZZZZZZZZZZ!!!

  Cevapla
 3. necmıye hanım bud sıze alevılerı kım kotulemıs zuhal hanımmı
  allah askın aguldurmeyın ınsanı neden bu kadar kınıyorsunuzkınacak brı vasa oda sızsıznız nedenmı.okadr acız ınsanlarsınızkı yargısız ınfaz yapmayı nekadar cok sevıyorsunuz.sız kendınızı zuhal hanımın yerıne koyun
  tepkınız ne olurdu.ne yapmanız gerekırdı ve ne yapmanız grekıyorsa zuhal hanımda onu yaptı bence.bunda afedılmeyecem maruz gorulmeycek bır sey yok.

  Cevapla
 4. esra hanım kızılbas dıyen kışi zuhalhanımmı sızce ınsnların agzından cıkan kelımelerın garantısı kım vere bılırkı zuhal hanımda versın bence sızın kı sacmalık.gıdın de kızıl baslıgınınıbaska yerde savunun.dıyorum evet bende kızıl basım ama burda degıl baska kulvarlarda kınamalarda savunun buraya gelene kadarda cook yerde savunacak konusulacak yerler var.ben zuhal hanımı kendı sahsıma begenıyorum.belkı bu programı ondan baska bukadr mutavazı sunamaz.bızı bızden nefret ettırmeyın.olurmu semra hanım.

  Cevapla
 5. Semra kızılbaşsan bize ne yararın var orda o kadının günahı ne dengesiz olan yaşlı amca sen böyle yaptıkça iice kızıl başlardan nefret ettirmeye basşlıyon beni sanki ayrıcalıkloısın aynı milletin insanlarıyız
  i

  Cevapla
 6. saçmalamayın necmiye hanım.zuhal hanım tekrar tekrar özür diledi daha ne yapsaydı.bi de ilk günü kadının yani.bu gafı bi sunucu yapmadı sadece oraya gelen yaşlı bir konuk.bence kötülemek falan yok o doğru olanı yaptı.özürünü diledi ve olayı daha fazla uzatmadı…

  Cevapla
 7. zuhal topali kiniyoruz. dunku programinda tepkiz kaldi icin ozur bile beklemiyoruz egitimi bu kadar mis. insallah programdan atililirsin
  alevileri kendi programinda kotulemek…
  nefret ediyoruz senden zuhal topal

  Cevapla

Yorum yapın