Elveda Rumeli dizisi yeni sezona hızlı girecek

Son Güncelleme: 17.09.2020 15:03

Elveda rumeli dizisi yeni sezon için tüm hazırlıklarını tamamladı ve yeni sezona bomba gibi girmeye hazırlanıyor. Yeni sezonda karakterlerin 10 yaş daha yaşlanacağını çocukların büyüyeceğini sizlere daha önce söylemiştik. Elveda rumeli dizisinin Ramiz’i Erdal Özyağcılar ile yapılan bir röportajı yayınlayalım istedik;

atv’de Berna Laçin’in sunduğu ‘Mutluluğa Açılan Sofralar’ programının konukları, Erdal-Güzin Özyağcılar çifti ve kızları Zeynep Özyağcılar oldu.

Tatillerini Bodrum’da geçiren Erdal Özyağcılar dizi olmadığı müddetçe Ekim, Kasım ayları sonuna kadar Bodrum’da kaldıklarını anlattı.

Özyağcılar, Elveda Rumeli dizisi nedeniyle haftanın 5-6 gün Makedonya’da kaldığını ve bir kaç günlüğüne İstanbul’a geldiğini ifade ederek en çok da yemekleri özlediğini anlattı.

Makedonya’da yemek konusunda sıkıntı çektiğini söyleyen Erdal Özyağcılar, “O büyük ıstırap. O ne olacak bilmiyorum yani?” dedi. Geçen yıl, yemek konusunu çözmek için Türkiye’den bir bayan aşçı götürdüğünü ancak onun da 1,5 ay sonra sıkılıp döndüğünü belirterek “Çok büyük problem o” diye konuştu.

Eşinin Çerkez olduğunu ve çok güzel yemek yaptığını belirten Özyağcılar, aslında bir anlamda Makedonya’da da çözümü bulmuş.

Dizide Cabbar Ağa’yı oynayan Gökhan Mete ile kaldıkları otelde yemek pişirdiklerini anlattı. “Gökhan ile beraberiz biz. Benim bir de yukarıdaki otel odamda da otelde mutfak gibi bir durum var. Onun biraz sahneleri müsait olduğu zaman telefon ediyor bana ‘Erdal, kaçta geliyorsun? Pilav yaptım yanına ne yapayım?…’ diyor” şeklinde konuştu.

Gökhan Mete ile 30 yıldır arkadaş olduklarını ve çok güzel yemek yaptığını belirten Erdal Özyağcılar, “Arada bir de yemek yüzünden kavga ediyoruz” dedi ve aralarındaki ilişkiyi karı-koca ilişkisine benzeterek ekran başındakileri de güldürdü.

Elveda rumeli dizisinin fragmanında Ramiz kızı vahidenin mezarı başında onunla konuşurken görülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir