Acı aşk sinema filminin çekimleri sürüyor

Son Güncelleme: 18.09.2020 22:55

Acı aşk isimli sinema filminin çekimleri tüm hızıyla sürüyor. Bu sinema filminden çok ümitli olan yapımcılar bakalım bekledikleri başarıyı yaklayabileceklermi.

Yönetmenliğini A. Taner Elhan’ın üstlendiği, senaryosunu Onur Ünlü’nün yazdığı, TİMS ve Eflatun filmin ortak yapımı “Acı Aşk” filminin çekimleri devam ediyor.

Halit Ergenç, Cansu Dere, Songül Öden ve Ezgi Asaroğlu’nun başrol oynadığı, 24 Temmuz’da İstanbul’da çekimlerine başlanan “Acı Aşk” filminin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Aşk, ihanet, intikam, entrikalarla dolu “Acı Aşk” Onur Ünlü’nün kaleme aldığı zekice yazılmış bir senaryo… Yönetmen koltuğunda A. Taner Elhan’ın oturduğu film, aileden zengin bir öğretim görevlisinin gönül ilişkileri üzerinden insan ruhunun karanlık yönlerine eğiliyor.

Filmin konusu

Eskişehir’de bir üniversitede edebiyat öğretmenliği yapmakta olan Orhan, evlenmeyi planladığı Ayşe’yle beklenmedik bir anda yollarını ayırıp İstanbul’a gelir ve Oya ile tanışır. Fotoğrafçılık yapan Oya ile belki de hayatının en mutlu günlerini geçirirken daha evliklerinin ilk günlerinde yaşadıkları kötü olaylar ile birlikte kendini zor bir aşk üçgeninin ortasında bulur. Bir yandan da yeni tanıştığı öğrencisi Seda, Orhan’ı çıkılması güç bir yola sürüklemektedir. Üç kadın arasında kalan ve hayatı alt üst olan Orhan’ı zor günler bekler…

Üç kadınında körü körüne aşık olduğu Orhan, tercihini ilk aşkı Ayşe’den mi, karısı Oya’dan mı yoksa öğrencisi Seda’dan yana mı kullanacak?

Onur Ünlü’nün senaryosunu yazdığı Polisiye Drama tarzındaki film, 18 Aralık’ta seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Yorum yapın