Melekler korusun dizisi Ayvalık’ta çekiliyor

Son Güncelleme: 15.09.2020 20:48

Melekler korusun dizisi bir çok kişi tarafından hayranlıkla izlenen bir dizi ve istanbulda çekimleri yapılıyordu ama artık Ayvalıkta çekilecek.

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, geçen yılın Aralık ayında başlayan ve sonrasında İstanbul’da çekimine devam edilen ‘Melekler Korusun’ dizisi, yeni yayın dönemine yine Ayvalık’ta merhaba dedi.

İLK ÇEKİM KABRİSTANDA
Başrollerini Hümeyra, Özge Özpirinçci, Avni Yalçın, Rojda Demirer, Mahperi Mertoğlu, Sekan Altunorak, Taner Barlas, Alper Saldıran, Selin Şekerci, Şamil Kafkas, Cem Aktaş ve Yıldız Kültür’ün paylaştığı dizi’nin yeni bölümlerinin çekimlerine Ayvalık Kabristanı’nda başlandı.

Ülke genelini kasıp kavuran ekonomik krizin en derinden vurduğu dizi sektöründeki tüm olumsuzluklara rağmen 13 Bölümlük yeni bir anlaşma ile “motor” diyen dizinin, yine Show TV ekranından izleyicisiyle buluşacağı bildiriliyor.

İSTANBUL’A DÖNECEKLER
Sabah saatlerinde Ayvalık kabristanında hummalı bir çalışma ile yeni döneme ait çekimlerin başladığı ‘Melekler Korusun’ adlı dizide mezarının başında babasını ziyaret eden İpek’in (Özge Özpirinçci) mezarın başındaki dramı seyirciyi yeni dönemde epey hüzünlendirecek gibi görünüyor. Dizi, Ayvalık’ta ki çekimlerden sonra yine İstanbul’da devam edecek.

Yorum yapın