Fatoş yani Şenay Gürler genç sevgilisi ile yakalandı

Son Güncelleme: 12.09.2020 22:37

Avrupa yakadı dizisinin Fatoş’u Şenay Gürler’de sanırım diğer genç sevgilisi olan bayan arkadaşlarına uymuş. Şenay Gürler, tıpkı efsane dizi Avrupa Yakası’nda oynadığı “Fatoş” karakteri gibi kendisine genç bir sevgili buldu…

Atv’nin unutulmaz dizisi Avrupa Yakası’nın Fatoş’u, güzelliği, gençliğe olan merakı ve sürekli kendisinden yaşça küçük erkeklere gönlünü vermesiyle “fenomen” haline geldi… Ünlü oyuncu, dizinin son bölümlerinde Sarp Apak’ın canlandırdığı Tanrıverdi ile yaşadığı beraberlikle diziye renk kattı.

İsmini açıklamadı
44 yaşındaki Şenay Gürler, kendisini yıllarca oynadığı “Fatoş” karakterine fazla kaptırmış olacak ki; gerçek hayatta da genç bir aşık buldu. Meltem Cumbul, Pınar Altuğ Atacan, Seda Sayan ve Bülent Ersoy gibi “kendisine yaşça küçük sevgili bulan” ünlüler kervanına katılan Şenay Gürler, önceki gece Beyoğlu’nda takıldı objektiflere… Genç sevgilisiyle eğlendiği mekandan çıkarken görüntülenen oyuncu, önce fotoğraflarının çekilmesinden rahatsızlık duydu. Ancak yapacağı bir şeyi olmadığını anlayan Şenay Gürler, ismini açıklamadığı sevgilisiyle mutluluk pozu verdi.

Türkiye bu hanımların zevkleri yüzünden ilerleyemiyor bence.

Yorum yapın