Hanımın çiftliği dizisine Özgü Namal yakışmışmı

Son Güncelleme: 13.09.2020 03:35

Kanald’de yakında yepyeni bir dizi başlıyor ve ismide Hanımın Çiftliği. Bu dizide başrol oynayacak olan Özgü Namal acaba Hanımın çiftliği dizisine yakışmış mı?
hanımın çiftliği
‘Hanımın Çiftliği’ dizisinde ‘Güllü’yü canlandıracak olan Özgü Namal’a eski ‘Güllü’ İlknur Bozkurt’tan itiraz geldi: O karakter eserin orijinalinde 17’sinde bir kızdır, Özgü Namal ise 30’unda.

AĞA İLE DE 35 YAŞ OLMALI
‘Hanımın Çiftliği’ dizisinin başrol oyuncuları Mehmet Aslantuğ-Özgü Namal ikilisi için “Uygun değiller” açıklaması geldi! 20 yıl önce TRT için çekilen dizide ‘Güllü’yü canlandıran İlknur Bozkurt, “Özgü 30 yaşında. Eserin orijinalinde Güllü 17’sindedir, üstelik ağayla arasında da 35-40 yaş fark olmalı” dedi.

EN UYGUN KADİR-TUBA
İlknur Bozkurt, ‘Güllü’ ve ‘Ağa’ karakterleri için en uygun alternatifleri de sıraladı: “Kadir İnanır ile Tuba Büyüküstün aralarındaki yaş farkı nedeniyle eserin orijinaline en uygun ikili. Cihan Ünal-Saadet Işıl Aksoy da çok uygun olurdu…”

ORHAN KEMAL’İN ESERİ 20 YIL ÖNCE TRT’YE ÇEKİLDİ
1989 yılında çekilen ‘Hanımın Çiftliği’ dizisinde Erol Taş, İlknur Bozkurt ve Aydemir Akbaş da rol almıştı.

Ben dizisinin fragmanlarını Kanald televizyonunda görünce hiç yakışmamış olduğunu ta başında içimden geçirmiştim. Gerçekten Tuba Büyüküstün bu dizide başrolde olsaydı harika olurdu.

5 thoughts on “Hanımın çiftliği dizisine Özgü Namal yakışmışmı

1. nasıl böyle yorumlar yapmışsınız anlamıyorum.siz o zamanki hanımın çiftliğini seyrettiniz mi?ilknur bozkurt’u izlediniz mi?onun oyunculuğu da güzelliği de özgü’yü 10’a katlar.o filme ilknurdan daha çok yakışan biri yoktur.bu nedenle de o diziyi izlemek bile istemiyorum.bu arada özgü namal da harika bir oyuncu,çok güzel,onu da çok seviyorum ama gerçekler bu.

2. Özgü Namal rolüne çoookkkkk yakışmış.Hatta baya bi yakışmış.Bayıldım walla.Siz oynasaydınız bu kadar yakışmazdı emin olun.Ögü Namal harika ötesi bi oyuncu.Bayılıyorum ona.! 17 yaşında muhabbeti de orda oyuncuyu 17 göstermişler yaşını bilmeyen biri olsa inanırdı.ÖZGÜ ABLA ARKANDAYIM!

3. bak a benim safım sen şakamısın yoksa angut mu sence özgü namal 17 lik bir kıza uygun değil mi sanaen arkadaşıma çok katılıyorum kıskanma resmen 17 yaşında kız ya ne demelk oluyo özgü 30 yaşında yakışmamış tövbe tövbe 17 yaşında o ya inanamıyorum 30 olduğuna kim bu kadar bebek gibi bu kadar taze olabilir he ilknur ha çatlada patla zuhaha

4. ya sanane ilknur kızkanma sen okadar güzel değilsin diye o güzellüğiyle başaka özgü süper ötesi güzel tabi bu güzellüğe gururun dayanmadu deme kıskanç sizi temin ederim ki bana bu kız 30 yaş demesinle ben onu 18 zanederim ne fark var o nüfus yaşına değil göstermeye bakar mal senin kıskançlıktan gözlerin bozuluş herhal bir kişi de diyemez özgü 18 yaşından büyük çünkü resmen öyle kadai tuba yakışmazdı bir kere kadro süper oyuncular süper seçilmiş bayıldım uzun zamandır bu kadar kaliteli bir film seyretmedim kıskanma ilknur kızkanma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir