Güçlü Soydemir Kimdir hayatı biyografisi resimleri

Son Güncelleme: 22.09.2020 00:57

Güçlü Soydemir’in bu sayfamızda hayatı hikayesini biyografisini ve resimlerini yayınlayacağız. Kısaca Güçlü soydemir hakkında bilmediklerimize ulaşabileceksiniz.

1977 İstanbul doğumlu. Aslen Erzincanlı olan Güçlü iki çocuklu bir ailenin en küçüğü… İlkokulu Gazi Osman Paşa Dobruca okulunda okudu.Orta öğrenimini ise Kadriyörük okulunda tamamladı.Orta öğreniminden sonra babasının sahibi olduğu müzik markette bir süre çalıştı.

Müziğe olan ilgisi ailesinden gelen Güçlü 89’lu yıllarda Unkapanı’nda Uğur Bayar’ın yanında 5 sene kadar çalıştı.Bu 5 senelik zaman içinde müzik piyasasında birçok insan tanıdı. Müzisyeninden bestecisine söz yazarından prodüktörüne ve Anadolu’daki firmalara kadar birçok insanı tanıyarak müziğe olan ilgisi de bu şekilde arttı.

Bu ilgisi onu Prestij Müziğe kadar getirerek profesyonelce müzikle tanışmasının ilk adımı oldu. Burhan Aydemir’in kendisini dinleyip beğenmesinin ardından Uğur Bayar ile kaset çalışmalarına başlamıştı. Artık müzik dünyası onu sesi ile de tanıyacaktı.

Güçlü 8-9 aylık bir süre içerisinde büyük bir özenle hazırladığı ilk albümünde sesini duyguları ile bütünleştirerek her kesimden insana ulaşmayı amaçlıyor.

Yorum yapın