Sibel Can: Gülben Ergen’e kırgınım dedi

Son Güncelleme: 10.09.2020 14:38

Sibel Can Gülben Ergene çok kırgın olduğunu söyledi ve ekledi affederim ama asla hiç bir şeyi unutmam. İşte haberimizin ayrıntıları;
sibel can
‘Aramızda Kalmasın’ programının konuğu olan Sibel Can, “Gülben’e kırgınım” diye konuştu.

Bir dönem magazin basınında, ‘Çakmak Çakmak’ şarkısını Gülben Ergen’in, Ajdar’ın söylediği ‘Nane Nane’ şarkısına benzettiği şeklindeki haberler hatırlatıldığında “Onlar önemli değil” diyen Sibel Can, Ergen ile aralarındaki kırgınlığın nedeninin, şarkı dışında bambaşka bir olaya dayandığını anlattı.

Televizyon gazetesinin haberine göre, “Aslında bugüne kadar hep soruldu ama açıklamak da doğru değil” ifadesini kullanan Sibel Can, daha sonra, Gülben Ergen’e, annesinden dolayı kırgın olduğunu belirtti.

Sibel Can, 2006 yılında, henüz 54 yaşındayken kalp krizi nedeniyle kaybettiği annesi Sezer Cangüre’nin Gülben Ergen’e çok faydası olduğunu söyledi ve “O dönemlerde Gülben, gerçekten zor dönemlerden geçiyordu. Bizim İbrahim Bey’le (Tatlıses) olan yakın dostluğumuz, onun Fırat dizisinde oynaması, ona teklif edilmişti” diyerek aslında Ergen’in Fırat dizisindeki rolünü de, Tatlıses’in kendilerine olan yakınlığından alabildiğini ifade etti.

Gülben Ergen’in o dizide giydiği kostümleri de annesinin kendi elleriyle seçtiğini belirten Sibel Can, “Annem mesela, onun orada giydiği kıyafetleri, o köylü kıyafetlerini, annem çok yardımsever bir insandı, onu da çok severdi, gidip Kapalıçarşı’dan özellikle seçmişti. O çarıkları, yelekleri yani bir sürü katkıları o anlamda olmuştu” diye konuştu.

Sibel Can, tüm bunlara karşın, annesinin ölümünde, Gülben Ergen’in taziye ziyaretine gelmek yerine sadece cep telefonundan mesaj çekmesine çok kırıldığını belirtti. Can, “Annem öldüğünde, sadece mesaj çekmesi, evime gelmemesi beni çok üzdü” ifadesini kullandı.

ASLA UNUTMAM

Ergen’in bu davranışına çok kırılan Sibel Can, “Hiç bir zaman, Allah tabiki çoluğunu, çocuğunu, onu, ailesini korusun ama ben unutmam. Affederim ama asla hiç bir şeyi unutmam” diye konuştu.

MENAJERLERİMİZ AYNI…

Programda, Gülben Ergen’in pop tarzı şarkılar söylemesi nedeniyle müzikte başka bir yerde duruyor olmasıyla ilgili sözler karşısında Sibel Can, “Vallahi bilmiyorum. Tabi ki şimdi nereden nerelere geldi. Onu da takdir etmek lazım” dedi.

Can, menajerlerinin de aynı olduğunu belirterek “Benim menajerimle çalışır ama yolu açık olsun. Dediğim gibi o anlamda onlar da olmalı bu renkli dünyanın içinde. Onlar da bir renk. Gökkuşağının renkleri gibiyiz biz” yorumunu yaptı.

HÜLYA AVŞAR ÇOK VEFALI

Sanat camiasından bazı isimlerle ilgili düşünceleri sorulan Sibel Can, Hülya Avşar’ı çok sevdiğini ve çok vefalı bir insan olduğunu vurguladı.

“Hülya benim canım, arkadaşım” diyen Sibel Can, güzellik konusunda bir dönem birbirlerine düşürülmeye çalışıldığını ancak bunda başarılı olunamadığını belirtti ve Avşar için, “O çok güzel. Her zaman söylerim. O başlı başına farklı bir şey o. Onun hiç alternatifi yok. O ayrı güzel. Benim farklı özelliklerim var” diye konuştu.

HÜLYA, GÜLBEN OLAYINDA ÇOK EĞLENDİ

Bir dönem magazin basınında sürekli olarak Hülya Avşar ve Gülben Ergen atışmaları hatırlatıldığında ise Sibel Can “Hülya çok eğlendi. Hülya biliyorsunuz eğlenmeyi çok sever. Bayağı olayın tadını çıkardı, keyfini çıkardı ama benim o tip şeylere ihtiyacım yok” şeklinde konuştu.

“Gülben’e yaradı mı peki bunlar?” şeklindeki soruya da Sibel Can’ın yanıtı şöyle oldu:

“Neden olmasın, tabiki yani Hülya bu! Hülya yani, destur diyeceksiniz. Hülya Avşar yani..”

O MESAJ ÇEKMEZ, GELİR!

Sibel Can, Hülya Avşar’ın çok iyi ve çok vefalı bir insan olduğunun da altını çizdi. Bu arada, Gülben Ergen’e kırgın olduğu mesaj olayına gönderme yapılarak “Mesaj çekmez yani?” sorusuna da “Ne mesajı, hemen gelir” yanıtını verdi.

Annesinin ölümünde Hülya Avşar’ın hemen çıkıp geldiğini ve çok ağladığını belirten Sibel Can, “Çünkü bu ölüm! Allah kimseye vermesin” dedi.

Bu arada cep telefonunu mesajlara kapattığıyla ilgili sorular üzerine Sibel Can, bunun nedeninin Gülben Ergen ile ilgisi olmadığını da sözlerine ekleyerek “O günle ilgisi yok ama yani sevmem, samimi gelmez bana” açıklamasını yaptı.

Sibel Can’da bir kırgınlıktır gidiyor. Önüne gelene kırılıyor bakalım bu işin sonunda ne olacak.

“Sibel Can: Gülben Ergen’e kırgınım dedi” üzerine bir yorum

Yorum yapın