Nez: Uzun süre parasız kaldım belli etmedim

Son Güncelleme: 20.09.2020 23:13

Eski dansöz yeni şarkıcı Nez uzun süre parasız kalmış ve belli etmeden evde oturmuş. İşte Nez hakkında kendisinin ağzından itiraflar;
nez
Yaşadığı aşklarla magazin gündeminden düşmeyen güzel şarkıcı Nez, hayatının her zaman refah içinde geçmediğini söyledi. Dışarıdaki insanlara gülümsediğini ama içinin kan ağladığını itiraf eden Nez yaşadığı acı dolu günleri şöyle anlattı: “TMSF Uzan şirketlerine el koyunca ben de pek çok sanatçı gibi albüm yapamadım.

Çünkü Erol Köse Prodüksiyon’a bağlıydım ve sözleşmem gereği başka şirketle çalışamazdım. Albüm yapamadım. Yeni şarkı olmayınca ekstralara gidemedim. Parasızlıktan evden çıkamadım. Türkiye’nin dramı olmak istemedim.”

İngilizcem iyidir

Ünlü şarkıcı “Evde sayfalar dolusu çeviriler yaptım. İnanın günlerce masamın başından kalkmadım. Dışarı çıktığımda ise yüzüme her zamanki gülümsememi yapıştırdım. Şunu öğrendim ki hayatta sabretmek gerçekten çok güzel bir şey. Her şeyden önce Türkiye’nin dramı olmak istemedim” dedi. Nez kötü günlerin geride kaldığını da sözlerine ekledi.

Nez sanırım tekrar magazin gündemindeki yerini almaya hazırlanıyor. Yoksa durduk yere bu haberde neyin nesi.

Yorum yapın