Evleneceğim kişi yabancı biriside olsa çocuklarım Müslüman olacak

Son Güncelleme: 22.09.2020 12:05

Şebnem Schaefer evleneceğim kişi yabancı biriside olsa çocuklarımın mutlaka Müslüman olmasını isterim dedi. Babası Alman olan bir bayanın bu şekilde bir karar vermesi kadar insanı duygulandıran bir haber olamaz sanırım. Önemli olan neymiş din miş değilmi arkadaşlar. Bazıları gibi koca için dinini değiştirenlerden değil en azından bu güzel kızımız.
şebnem schaefer
Alman bir babanın kızı olan Şebnem Schaefer “Yabancı biriyle evlenirsem çocuklarımın mutlaka Müslüman olmasını istiyorum. Kendisi dinini isterse değiştirir” dedi.

Bilal Özcan’ın Kanaltürk ekranlarında yayınlanan ‘Laf Aramızda Kalsın’ programının bu haftaki konukları Şebnem Schaefer ve Mustafa Üstündağ. Üstündağ askere gideceği için canlandırdığı Muro karakterinin öldürüleceği iddialarını, Schaefer ise çocuklarının dininin ne olacağını Bilal Özcan’a anlattı:

Dizide Muro’nun ölmesi şart mı? Belki öldürmezler. Eğer Muro ölecekse de başına saksı düşüp ölsün. Belki ben askere gittiğimde beni öldürmezler ve pasaportumu elime verirler ve beni yurt dışına gönderirler. Sonuçta bu da hayatın bir gerçeği, zehirlenip ya da vurulup öldürülmek istemem açıkçası.

MURO’NUN GİŞESİ İYİYDİ

Gönül isterdi ki 5-10 milyon kişi izlesin filmi. Ama 2 milyon 700 seyirci çekti sinema salonlarına. Bu da hiç fena bir rakam değil. Çünkü sinemada en büyük gişe rakamına ulaşan film Recep İvedik, onu da 4.5 milyon kişi izledi. Yani Muro’nun gişesinden ben kendi adıma memnun kaldım.

ÇOCUKLARIM MÜSLÜMAN OLACAK

Alman bir babanın kızı olan Şebnem Schaefer “Yabancı biriyle evlenirsem çocuklarımın mutlaka Müslüman olmasını istiyorum. Kendisi dinini isterse değiştirir” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir