Garnizon kızları takvimi için soyundular

Son Güncelleme: 16.09.2020 16:19

Asker eşleri Garnizon kızları isimli takvim için soyundular ve birbirinden ilginç kareler verdiler. Bu soyunmanın sebebi ise emekli askerlere yardım yapabilmek. İşte detaylar;
asker eşleri
Eşleri İngiliz ordusunda görev yapan 12 kadın, emekli askerlere yardım amacıyla soyundu. Yaşları 19 ile 40 arasında değişen kadınların çıplak fotoğraflarından oluşan ‘Garnizon Kızları’ adlı takvimin satışından 100 bin dolar gelir bekleniyor.
asker kadınlar çıplak
İngiltere’de eşleri orduda görev yapan 12 kadın, emekli askerlere para toplayabilmek için soyundu. Kadınların çıplak pozları, ‘Garnizon Kızları’ adıyla satılacak bir takvim için derlendi. Yaşları 19 ila 40 arasında değişen asker eşleri, fotoğraflarda bayraklar ve askeri üniforma aksesuarlarıyla poz verdi. Eşlerinin Irak ve Afganistan’da görev yaptığını ve bu durumun ortak stresi sayesinde çok kısa zamanda kaynaştıklarını söyleyen kadınlar, bu yaptıklarıyla eşlerine ve orduya destek vermek istediklerini söylediler.
garnizon kadınları
Sanatçı Alberto Vargas’ın askeri uçakların üstüne II. Dünya Savaşı döneminin ikonik pin-up kızlarını resmettiği unutulmaz ‘Vargas Kızları’ resimlerinden esinlenerek oluşturulan takvim, siyah-beyaz nü fotoğraflardan oluşuyor. ‘Garnizon Kızları’ takviminin yaklaşık 100 bin doları bulması beklenen geliri yine askerlere yardım amaçlı bir derneğe gidecek.
ingiliz asker eşleri
askerler ve eşi

Bu nasıl iş anlamadım. Adamların karıları soyunuyor adamlardan ses çıkmıyor. Hoşlarınamı gidiyor acaba anlamadımki. Hemde bunu yapanlar asker.

“Garnizon kızları takvimi için soyundular” üzerine bir yorum

Yorum yapın