Ajda Pekkan göğüslerinin açıldığını zannetti

Son Güncelleme: 16.09.2020 12:49

Ajda Pekkan verdiği konser sırasında göğüslerinin açıldığını sanarak aniden panikledi ve göğüslerini düzeltmeye başladı ama öyle bir şey yoktu. Sorun elbisenin tek askılı olmasından kaynaklanıyordu.
ajda pekkan
Süper Star lakaplı Ajda Pekkan yoğun ilgi üzerine ikincisi yapılan Harbiye Açıkhava konserinde, tek tarafında askısı olmayan beyaz kostümünün azizliğine uğradığını zannederek, sahnede panik yaşadı.

Günler öncesinde bilet alarak alanı dolduran binlerce sevenini kendine hayran bırakan Ajda Pekkan, dolgun elmacık kemikleri, “Acaba süper star yine mi estetik yaptırdı” sorusunu akıllara getirdi..
ajda pekkan göğüslerinin açıldığını zannetti
Sanatçı ilk kez önceden belirlenen basın mensuplarını ilk parçasını görüntülemek üzere sahne üzerine aldı. Aynı zamanda Ajda Pekkan ilk kez kamera ve fotoğraf objektiflerine uzun yıllar sonra bu kadar yakın olacaktı ki, sanatçı sahneye maske ile çıktı. İlk parça bitimi basın mensupları sahneden inmesi ile birlikte Pekkan maskesini de çıkardı. Yıllara meydan okuyan 63 yaşındaki Ajda Pekkan enerjisi ve güzelliği ile yine kendine hayran bıraktı. Ayrıca Pekkan şişkin elmacık kemikleri ile dikkat çekti. Konser boyunca 3 kostüm değiştiren Pekkan, birara tek tarafında askısı olmayan beyaz kostümünün de azizliğine uğradığını zannederek, sahnede panik yaşadı. Tecrübeli sanatçı dans ederken, hızlı bir refleks hareketi ile elbisesinin göğsünü düzeltti. Seyirciler pek fazla anlamasa da, hareketi ve suratındaki şaşkınlık kameralara yansıdı.

Mynet

Ajda Pekkan yaşlandıkça güzelleşiyor ve popülerliliği de enteresan şekilde artıyor. Magazin gündeminde şu anda varsa yoksa Ajda Pekkan.

Yorum yapın