Cinsel arzuyu gücü arttıran gıdalar

Son Güncelleme: 20.09.2020 02:15

Cinsel arzuyu ve gücü arttıran gıdaları merakmı ediyorsunuz. Bu gıdalar insanların cinsel arzularını ve güçlerini daha fazla arttırarak mutlu bir cinsel birliktelik yaşamınızı sağlayabilirler.

Güzel tadının yanısıra içeriğinde bulunan besinler nedeniyle afrodizyak etkiye neden olan gıdalar.

Flört dostu gıdalar
Birçok gıda güzel tadının yanısıra içeriğinde bulunan besinler nedeniyle afrodizyak etkiye neden oluyor. Uzmanlar flört dostu gıdalar olarak metobolizmayı ve kan akışını hızlandıran pul biber gibi baharatlı gıdaları öneriyor.

Muzun keyif artırıcı etkisi
Havuç içerdiği yüksek lif nedeniyle arzuları uyandırıcı etki yaratırken, muz ise beyinde keyif arttırıcı etki yaratıyor ve özgüveni artırıyor.

Çikolata baştan çıkarıcı
Baştan çıkaran gıdalar arasında ise çoğu zaman yüksek kalorisi nedeniyle yemekten kaçındığımız çikolata geliyor. Karides ve diğer deniz ürünleri enerji açısından önemli görülürken, zencefil kökünün, kadın ve erkek cinsel organlarındaki kan basıncını artırdığı belirtiliyor.

Zeytinin yeşili erkeğe siyahı kadına
Yeşil zeytinin erkekleri daha güçlü yaptığına, siyah olanların ise kadınların cinsel dürtülerini artırdığına inanılır. Her zaman baştan çıkarmayla eş anlamlı olarak kullanılan elma da enerji düzeyini artırıyor.

Bu gıdalar cinsel gücü arttırıyorsa devamlı yemek gerek desenize.
Fox.com.tr

Yorum yapın