Yahşi batı filmi görüntüleri

Son Güncelleme: 18.09.2020 17:24

Cem Yılmaz’ın yeni sinema filmi olan Yahşi Batı’nın yeni görüntüleri nihayet basına sızdı ve şimdi herkes bu filmi konuşuyor. Yahşi batı filmi hakkında bilgiler ve konusu şöyle;
cem yılmaz
Cem Yılmaz, yeni filmi Yahşi Batı için bir kovboy kasabası kurdu. Toplam 500 bin liraya mal olduğu söylenen kasabada kiliseden bara, cenaze levazımatçısından şerif bürosuna kadar her şey var. G.O.R.A’da uzaya, A.R.O.G’da Taş Devri’ne giden Cem Yılmaz, yeni filminde rotasını kovboyların vatanı Vahşi Batı’ya çevirdi. 1880’de Teşkilat-ı Mahsusa üyesi Lemi Bey ve Aziz Bey’in Amerika’da yaşadıklarını anlatan ’Yahşi Batı’nın senaryosu bir kovboy kasabasında geçiyor.. Cem Yılmaz, Cansu Dere, Demet Evgar, Özkan Uğur ve Ozan Güven’in rol aldığı filmin konusuyla ilgili ünlü komedyen şunları şöyledi: “İnsanlar bilim kurgu beklemesin. Zaman makinesine binip oraya gidilmiyor. Fiziken oradalar. Filmde bizim Westernler’de görüp korktuğumuz kovboylar ve kimsenin ne dediğine pek anlam veremediği Kızılderili kabile lideri bile var.”
cem yılmaz yahşi batı
yahşi batı filmi
yahşi batı sinema filmi
cem yılmaz

Evet cem yılmazın bu son filmi bir önceki olan arog filminin yaşattığı hayal kırıklığını yaşatmaz umarım. Arog filminde herkes hayal kırıklığına uğramıştı.

Yorum yapın