Seda Sayan: Onur Şan ile ayrılmıyoruz

Son Güncelleme: 22.09.2020 07:34

Seda Sayan magazin basınında çıkan ayrılma haberlerine Onur Şan’ı çok seviyorum ve ayrılmayı düşünmüyoruz dedi. Seda Sayanın ayrılık haberlerine alışık olan bizler için ayrılsanızda aynı ayrılmasanızda aynı değişen bir şey yok demekten başka bir şey yok 🙂
seda sayan onur şan
Albüm imza töreni için gittiği Adana’da bu ididaların üzerinde konuşmaya bile değer bulmadıklarını söyleyen Sayan, çok mutlu olduklarını dile getirdi. Eşiyle telefonda görüşen ve kulağına gelen boşanma haberlerini konuşan Seda Sayan, uzun süre güldüğünü ve boşanma haberleriyle dalga geçtiklerini söyledi. “Akasya Durağı” dizisinin çekimleri için İstanbul’da bulunan eşi Onur Şan’la sık sık telefonda konuşan Sayan, ayrılık ididalarına şu sözleriyle nokta koydu: “Eşimi çok seviyorum, çok mutluyum. İnsanlar mutlu olsunlar, kimsenin mutluluğunu kıskanmasınlar. Bizden boşanma değil bebek haberi beklesinler” dedi. Bazı internet sitelerinde Onur Şan’ın, eşi Seda Sayan’ı aldatması üzerine ünlü sanatçının boşanmaya karar verdiği iddia ediliyordu.

Onur Şan ile Seda Sayan birbirlerine hiç yakışmıyorlar ama ayrılık haberleri biraz enteresan gelmişti bana. Yine aynı şekilde enteresan geliyor.

Yorum yapın