Emrah oğlu ile tatilde

Son Güncelleme: 15.09.2020 07:06

Küçük Emrah lakabı ile tanıdığımız şarkıcı Emrah ipekoğlunun, yasak ilişkisinden olan oğlu Tayfun ile tatilde bol bol hasret gidermesi ve oğlunu kabullenmesi sevindirdi bizleri. Tıpkı babasına benzeyen Tayfunun babasının sözünden çıkmadığıda gelen haberler arasında.
emrah oğlu tayfun bodrum
Emrah, 17 yıl önce konser için gittiği Bursa’da tanıştığı Ebru Çolak’tan olan oğlu Tayfun ile arasındaki buzları eritti. Uzun yıllar Tayfun’u kabullenmeyen şarkıcı, sonunda geçmişe sünger çekti. Baba-oğul, baş başa çıktıkları Bodrum tatilinde ayrı geçirdikleri zamanı telafi etmeye çalışıyor.

Tayfun’la gurur duyuyorum

Emrah, uzun yıllar uzak kaldığı oğlu Tayfun’la Bodrum tatiline çıkarak herkesi şaşırttı. Önceki gün Ortakent’teki Scala Beach’te oğluyla birlikte objektife takılan şarkıcı, bundan sonra onunla daha yakından ilgileneceğini söyledi: “Tayfun’un geleceğiyle yakından ilgileniyorum. Onu üniversiteye hazırlıyorum. Baba-oğul ilişkimiz, ömür boyu devam edecek. Onunla gurur duyuyorum ve yanında olmaktan da çok mutluyum.”

Bu tatil bizim için bir ilk

Ünlü şarkıcı, sözlerine şöyle devam etti: “10 gün daha buralardayız. Bu tatil bizim için bir ilk zaten… Günübirlik görüşüyorduk ama böyle uzun bir tatile daha önce hiç çıkmamıştık. Tadını çıkarabilmek için yanıma telefonumu bile almadım. Her şeyden uzak, kafamıza gere eğleniyoruz. Tayfun bana iyi bir baba olduğumu söylüyor. Bunu duymaktan daha güzel şey olamaz. Onu topluma yararlı bir birey olarak yetiştireceğim.”

Emrah’ın sorumlu baba olarak bu örnek davranışı göstermesi herkesi sevindirdi. Darısı artık diğer çocukları olupta kabullenmeyen kişilere.

iyi valla yaparken iyide kabullenmeye gelince benden değil demek olmaz. Yapıyorsanız bir şeyi kabulleneceksinizde, çocuk oyuncağı değil bu.

Yorum yapın