Bergüzar Korel Türkan Şoray gibi

Son Güncelleme: 16.09.2020 06:43

Bergüzar Korel ve Beren Saat için açıklamalar yapan Zeynel Abidin her iki sanatçınında birbirinden ilginç ayrıntılarını magazin basınına anlattı. Haberin detayları şu şekilde;
bergüzar korel ve beren saat
Geçtiğimiz yıl, Bergüzar Korel’in ‘Binbir Gece’ dizisindeki bakışlarını ‘çok soğuk ve donuk’ bulduğunu açıklayan ünlü fotoğrafçı Zeynel Abidin Ağgül, artık böyle düşünmediğini söyledi. ‘Aramızda Kalmasın’ programına konuk olan Ağgül; Korel’in bakışlarındaki donukluğun ‘Şehrazat’ rolüyle ilgili olduğunu belirterek, “Gözlerindeki derinliği Türkan Şoray’ın bakışlarına benzetiyorum” dedi.

‘Aşk-ı Memnu’ dizisinin ‘Bihter’i Beren Saat ile Bergüzar Korel’i karşılaştıran ünlü fotoğrafçı, “Aralarında çok fark var. Tarz olarak çok farklılar” dedi. Beren Saat’in oyunculuğuna övgüler yağdıran Ağgül, şunları söyledi: “Beren Saat ile ben tanışmadım. Fotoğraflarını çekmedim ama onda da başka bir his var. Her rolün kalıbına çok rahat girebiliyor, hakkını veriyor. ‘Bu kadın nasıl bu kadar iyi oynuyor?’ diye bayağı sinir yapıyor insanda. Sinirlendiriyor insanı!” İki oyuncunun da başarılı olduğunu vurgulayan Zeynel Abidin, “Rekabetin olması çok faydalı. Birinden biri olmasa, o kadar başarılı olamazlar” dedi.

Her ikiside çok güzeller ama bence Beren Saat biraz daha seksi ve tatlı. Sizcede öyle değilmi.

Haberimiz Televizyon gazetesinden alınmıştır.

Yorum yapın