Ayşe hatun önal’dan yeni albüm

Son Güncelleme: 21.09.2020 11:30

Ayşe hatun önal yeni çıkardığı albimle yine iddalı..Daha öncede bir albüm çıkaran ve müzik listelerinde sıralamalarda kendine devamlı yer bulan Önal şimdide bu hedefi gerçekleştirmek istiyor belkide dahada çıtayı yükseltmek niyetinde..Şimdi sizlere bir müzik sitesinden aldığımız haber aynen aktarıyoruz buyrun:

Ayşe Hatun Önal daha önce çıkardığı single çalışması “Çeksene Elini” ile Türkiye’deki ilk elektronik müzik yapımına imza atmıştı. Yeni albümü için SONY BMG MUSIC ile anlaşan Ayşe Hatun Önal, “Sustuysam” adlı bu albüm çalışması ile yine kendi farkını ortaya koyuyor. Uzun zamandır yeni albümü için hazırlanan Ayşe Hatun Önal, şarkısı radyolarda çalmaya başladığı ilk günden itibaren müzikseverlerin taktirini topladı.

1 tane remix olmak üzere 11 şarkının yer aldığı albümde tüm sözler Ayşe Hatun Önal’a ait. Albümdeki 5 şarkının bestesi Ayşe Hatun Önal ve şarkıların düzenlemelerini de yapan Erdem Kınay ile ortak; diğer 5 şarkının bestesi ise Ayşe Hatun Önal’a ve düzenlemeleri de Mehmet Can Erdoğan’a ait.

“Sustuysam”ın ilk video klibi ise geçtiğimiz günlerde“Kalbe Ben”e çekildi. Şarkı sözlerini Ayşe Hatun Önal’ın yazdığı, müziğini Erdem Kınay ile birlikte besteledikleri “Kalbe Ben”, başarılı yönetmen Murad Küçük tarafından 16 mm. film formatında çekildi. Daha önce yurt dışında Sting, George Michael, Sugar Babes, Danny Miague, Eros Ramazzotti gibi bir çok star ve grubun kliplerinde de imzası olan Dennis Madden, “Kalbe Ben”in görüntü yönetmenliğini üstlendi.

Ayşe Hatun Önal iddaalı ama yinede sonuç belli olmayabilir. Çünkü müzik piyasasında daha ağır yüzler albüm çıkarmadılar. Onların yanında belkide kendini gösteremeyebilir.

Yorum yapın