Gamze özçelik 4 aylık hamile

Son Güncelleme: 09.09.2020 18:40

Gamze Özçelik 4 aylık hamile ve karnıda artık büyümeye başlamış. Arka sokaklar dizisinde Zeynep karakterini canlandıran Gamze Özçelik, yine aynı dizide Murat karakterini canlandıran Uğur Pektaş’tan 4 aylık hamile. Karnının iyice büyüdüğü gözlenen Gamze Özçelik’in iddaalara ne cevap vereceği ise merak konusu.

Milliyet gazetesindeki habere göre; Büyükada’daki Aya Nikola Otel’de geçen yaz düzenlenen sürpriz bir düğünle “Arka Sokaklar” dizisindeki rol arkadaşı Uğur Pektaş’la evlenen Gamze Özçelik, dört aylık hamile.

Evlilikleri birinci yılına giren ve “Arka Sokaklar” dizisinde de anne olan Özçelik, şimdi aynı mutluluğu gerçek hayatta da yaşamaya hazırlanıyor. Pektaş, eşinin bebek sürpriziyle mutluluklarının iyice katlandığını belirtti ve “Gamze, bebek haberini verdiğinde sevinçten havalara uçtum. İkimiz de çok heyecanlıyız” dedi. Çift, nazar değmesinden korktuğu için bebek haberini bir süre yakınlarından bile gizlediklerini belirtti.

Hatta hamileliği boyunca dizideki rolünü başka bir sanatçıya devredecek Gamze özçelik. Arka sokaklar dizisinin yeni oyuncusuda belli oldu. O kişide milli sörfçü ve manken Çağla Kubat.

Yorum yapın