Elveda rumeli dizisi karakterleri yeni sezon 10 yaş yaşlanacak

Son Güncelleme: 21.09.2020 05:21

Bu akşam elveda rumeli dizisinin sezon finali oynayacak ve dizi tatile girecek. Yapımcıların söylediklerine göre dizi yeni sezonda karakterleri 10 yıl sonrasına götürecek. Buda demek oluyorki dizi oyuncuları 10 yaş yaşlanacak. Mesela dizideki sütçü ramizin küçük çocukları büyüyecekler.

Diziyi 4. sezon finalinde sona erdirmeyi düşünen yapımcılar vahide karakterinin berrak tüzinataç istediği için değil rol gereği öldürmüşler. Çünkü dizideki vahide karakterinin rolü bitmiş. Mustafa yeni sezondada var ama biraz yaşlanmış olarak izleyeceğiz.

Dizinin yeni sezonu ile Türkiye’ye dönüşü konu alması bekleniyordu ancak serdar akar böyle olmayacağını dizinin yeni sezondada Makedonyada çekileceğini söyledi. Buda demek oluyorki dizi yeni sezondada Makedonyada geçecek.

Yeni sezonda dizideki diğer yenilik ise diziyi bol kahkaha ile izleyecek olmamız. Bu sezon diziyi izlerken çok ağlamıştık ama yeni sezonda çok güleceğiz.

Bu yazı forumumuzun eski arşivinden alınmıştır yani yine Nazlimcafe.com sitesine aittir.

“Elveda rumeli dizisi karakterleri yeni sezon 10 yaş yaşlanacak” üzerine 3 yorum

  1. SELAM BEN COK SEVERIM DIZIYI VE AKADASLAR BANA MAIL ATARSANIZ SEVINIRIZ VE YENI ELFEDA RÜMELININ DIZISI NEZAMAN BASLAYACAKDIR YENI BÖLÜMÜN YENI EYLÜLÜN YENISI NEZAMAN CIKICAKDIR ???
    TSK EDERIZ VE ELFEDA RÜMELIYE YENI DIZISINDE BASARILAR DILERIM HIC KACIRMAM HEP IZLERIM TSK EDERIM

    Cevapla

Yorum yapın