Deniz Berdan bodrum’da cüretkar pozlar veriyor

Son Güncelleme: 09.09.2020 17:23

Deniz Berdan hakkatende sosyetenin en güzel kadınların birisi. Sosyetenin gözde isimlerinden 3 çocuk annesi Deniz Berdan Bodrum Türkbükün’de müthiş fiziğinin üzerine giydiği bikinisi ile görenleri kendine hayran bırakıyor. Tabii bayanlarıda kıskandırıyor bir yandan.

Giydiği bikinisi üzerinde o kadar seksi duruyorki acaba eşi kıskanmıyormu dememek için kendimizi zor tutuyoruz. Bakın eşi ile yapılan haberde eşi Haluk berdan ne demeiş;

“Benden yakışıklısı var mı? Eşimi kıskanmıyorum!”

Bodrum’a geldiğinden beri seksi bikinileriyle gazetelerin ve dergilerin manşetlerinden düşmeyen Deniz Berdan’ın bu pozlarına, eşi Haluk Berdan’dan yorum geldi. Kuryenet’in sahibi olan Haluk Berdan, bu pozlar ve yorumlar hakkında “Gazetelerdeki haberleri ilk okuduğumda biraz sinirleniyorum ama ertesi gün unutuyorum” dedi. Berdan, Hafta Sonu’nun sorduğu “Karınızı kıskanmıyor musunuz?” sorusuna ise “Neden kıskanayım? Benden daha yakışıklısı var mı?” diyerek cevap verdi. Bu arada eşinin açıklamalarını duyan Deniz Berdan da sohbete dahil oldu ve ’kıskançlık’ konusunda şunları söyledi: “Asıl ben Haluk Bey’i kıskanıyorum. O beni kıskanmıyor!”

Karı-koca Berdan’lar, yanlarında 17 yaşındaki kızları Begüm ve 6 yaşındaki oğulları Can ile birlikte Bodrum Maça Kızı’nda tüm gün denizin ve güneşin tadını çıkardı. O gün denize girmek yerine güneşlenmeyi tercih eden Deniz Berdan, oğlu Can’ı da güneşten korumak için bol bol kremlemeyi ihmal etmedi.

Bu adamda enteresan karısını kıskanmıyormuş ne oluyor anlamadım gitti. Karısını kıskanmayan erkekmi olur o erkeğe ben erkek demem şahsen..

Yorum yapın