Aşk-ı memnu dizisinin sezon finali

Son Güncelleme: 12.09.2020 02:16

Büyük ses getiren bir finale imza attılar biliyorsunuz. Aşkı memnu dizisi bu akşam sezon finali ile seyirci karşısına çıkacak ve diziye behlül ile bihter’in sevişme sahneleri damgasını vuracak. Dizinin bu haftaki bölümünün özeti şöyle;
aşk-ı memnu dizisi
Geçtiğimiz sezona damgasını vuran ve bu başarılarını, geçtiğimiz hafta düzenlenen ve Türkiye’nin Oscar’ları olarak nitelendirilen Altın Kelebek” ödüllerinden; “En İyi Yerli Dizi”, “En İyi Erkek Oyuncu” ve “En İyi Kadın Oyuncu” ödüllerine layık görülerek taçlandıran dizinin sezon finali bölümünde tam bir heyecan ve duygu fırtınası yaşanıyor. Milyonların nefeslerini tutarak izleyeceği bu bölümde; yasak aşkları tutkuyla alevlenen Bihter ve Behlül, korkusuzca yangına yürüyor.
Bihter, belli etmek istemese de, Behlül’ün Nihal’e eşlik etmesini kıskanmıştır. Kıskançlığın da etkisiyle duygularına teslim olan Bihter, Behlül’ü arayarak aşkını itiraf eder. Bundan sonra iki aşık için birbirlerine karşı koymak daha da zorlaşır.
Balonun devamında Behlül’ün anlamlı sürprizleri Nihal için geceyi daha da özel kılar. Behlül ve Nihal, kendilerini endişe ve kıskançlıkla bekleyen gözlerden habersiz eve dönerler. Gecenin sonunda Nihal, Behlül’e olan aşkını saklamakta çok zorlanır. Evden ayrılmaya karar veren Matmazel, taşınacağı yeni evi tutar. Seneler sonra başka bir hayata adım atmaya hazırlanan Matmazel’in bu kararıyla, evde de yepyeni bir dönem başlayacaktır. Yaklaşan üniversite sınavından önce Nihal’e moral vermek için ailece tekneyle geziye çıkılır. Geziye Elif’le katılan Behlül’ü göz hapsine alan Bihter, Behlül’e zor anlar yaşatır. Gezi sırasında Adnan Bey’in aldığı kötü haber herkesin keyfini kaçırır.
İhalenin rövanşını almaya çalışan Hilmi Bey, Adnan Bey’e yeni hamlelerle meydan okur. Adnan Bey’in bu krizi çözmesi için Behlül’ü görevlendirmesi, Nihat’ın hırslarını da tetiklemeye başlar. Sınav günü, Adnan Bey Nihal’i yalnız bırakmak istemez. Bu fırsatı değerlendirmek isteyen Behlül ve Bihter, ilk defa baş başa kalmak için çok özel bir plan yaparlar. Ancak herkesi etkileyecek sürpriz gelişmeler, bütün planları değiştirir.
Yasak aşk tutkuyla alevlenince, Bihter ve Behlül korkmadan yangına yürürler.

Ateşle barut bu akşam buluşuyor. Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat, Selçuk Yöntem ve Nebahat Çehre’nin paylaştığı Aşk-ı Memnu bu akşam sezon finaliyle ekrana gelecek. Dizinin bu final bölümüne fanatiklerinin ayrlardır beklediği Behlül ile Bihter’in sevişme sahnesi damga vuracak.

Öpüşmeleri reyting rekorları kıran, Kurtlar Vadisi’ni bile geçen Aşk-ı Memnu’nun iki yıldızı Kıvanç Tatlıtuğ ile Beren Saat bu sahneler için günler öncesinden hazırlanmaya başladı. İkilinin sevişme sahnesinin yerli dizilerde bugüne kadar çekilen en cüretkar sevişme sahnesi olduğu iddia ediliyor.

Aşkı memnu dizisinin sezon finali yani 38. bölümünü izlemek için buyrun..
Sevişme sahnesi için ise bu linki takip edin

Yorum yapın