Acı hayat dizisi oyuncuları

Son Güncelleme: 13.09.2020 01:26

Kenan İmirzalıoğlu – Türk Sineması’nın klasikleri arasında yer alan “Acı Hayat”ı dizi olarak da klasik haline getireceğiz. Bu dizide Ayhan Işık’ın oynadığı başrolü canlandırmaktan onur duyuyorum. Geçmiş dönemlerde kalan, ‘böyle olmalı’ dediğimiz aşkı günümüzde yaşatan bir hikaye “Acı Hayat”…

Aşkımıza şahit olun!

Selin Demiratar

“Acı Hayat”ın senaryosunu o kadar çok beğeniyorum ki, sete her gelişimde heyecanlanıyorum. Osman Sınav ile çok rahat iletişim kurabildiğim için onunla çalışmak beni çok mutlu ediyor. “Nermin” karakterini iyi canlandırabilmem için bana her sahnede yapmam gerekenleri detaylı bir şekilde anlatıyor. Hiç tereddütsüz söyleyebilirim ki; şu ana kadar birlikte çalıştığım en iyi yapımcı Osman Sınav. “Acı Hayat”ı izlemek için sabırsızlanıyorum…

Oğuz Galeli

Osman Sınav ile dört sene önce Belçika’da Kenan İmirzalıoğlu sayesinde tanışmıştım. Kenan’la mankenlik yaptığımız zamandan beri tanışıyoruz. Aradan bu kadar uzun süre geçmiş olmasına rağmen; beni arayıp, benimle çalışmak istediğini söylemesi beni çok mutlu etti ve bana sonsuz güvence verdi. “Acı Hayat” projesinde yer almak bu yüzden benim için çok önemli. Osman Sınav’a teşekkür ediyorum. Ayrıca senaryoyu ve tüm oyuncu arkadaşlarımın performanslarını çok beğeniyorum, dizimizin başarılı olacağına sonuna kadar inanıyorum.

Ebru Kocaağa

İlk profesyonel oyunculuk deneyimimi böyle bir projede, böyle bir ekiple yaşadığım için çok heyecanlı ve mutluyum. 1962 yılında çok ses getirmiş bir sinema filmi olan “Acı Hayat”, umarım dizi filme uyarlanmış haliyle ondan daha çok ses getirir. Bunu başarmak için kendi payıma düşeni en iyi şekilde yapmaya çalışıyorum.

Ahmet Yenilmez

Osman Sınav ülkemizin ortaya çıkardığı nadir markalardan birisidir. Mesela herkesin kabul ettiği bir elbise markasının ürettiği elbisenin kalitesini tartışmazsınız. Ancak o elbisenin size uyup uymadığını ve o elbiseyi taşıyıp taşıyamayacağınızı düşünürsünüz. Sayın Osman Sınav “Acı Hayat” isimli dizide bana ve herbirinin çok iyi birer oyuncu olduğuna inandığım arkadaşlarıma elbise giydirdi. Inşallah ben ve arkadaşlarım bu elbiseleri alnımızın akıyla taşırız.

Ekin Türkmen

Eskiden ne kadar güzel filmler çekilirdi… Ne kadar başarılı senaryolar vardı… Ve ne usta yönetmenler… O zamanlarda oyuncu olmayı çok isterdim… 1962 Metin Erksan yapımı “Acı Hayat” tartışmasız bunlardan biri. İşte o kadar başarılı bir dizi, o kadar özel bir isim Osman Sınav. Yine onunla çalıştığım için çok mutluyum

Murat Soydan

Türk Sineması’nda 40. yılımı doldurdum. Sayısız film ve dizilerde rol aldım. Ama Sayın Osman Sınav’ın yeni dizi projesi olan Türk Sineması’nın klasiklerinden “Acı Hayat’ın” için teklif gelince çok etkilendim. Mutluyum, böyle bir projede yer aldığım , böyle güzel bir ekiple çalıştığım için..

Acı Hayat Türk seyircisinin beğenisini kazanacağından hiç şüphem yok. Çünkü hayatın ta kendisi “Acı Hayat”.

Meral Orhonsay

Temiz ve saf bir aşk hikayesinin yanı sıra geçim sıkıntısı gibi sosyal yaralara parmak basan “Acı Hayat”ın, halkın her kesimine hitap edeceğini düşünüyorum. Dolayısıyla herkesin kendinden bir şeyler bulacağı dizimizin severek izleneceğine eminim. Öte yandan, canlandırdığım “Sultan Ana” karakterini çok seviyorum. Gerçek bir annenin duygularını anlatıyor. Yıllar boyunca pek çok rol üstlenen bir oyuncu olarak, bu karakteri de rahatlıkla en sevdiklerim arasına koyuyorum. Uzun süredir Osman Sınav ile birlikte çalışmak istiyordum, gerçekleştiği için çok mutluyum.

Ferdi Merter

“Acı Hayat” 1963’de izlediğimde ayakta alkışladığım bir filmdi. Yaşamda var olmak için uğraş verenlerle yaşamı bir oyun olarak görenlerin, sabah karanlıkta uyuyanlarla, sabah karanlıkta yatanların düellosu.. Ve bugün ütopik dizilerin doldurduğu buzlu camda yüzlere bir şamar gibi inecek “Acı Hayat”! Ne güzel ki yıllar sonra döndüğüm ekranda böyle bir dizi ile ‘merhaba’ diyorum seyircime. Teşekkür ederim Sinegraf…

Anta Toros

“Acı Hayat” çocukluğumda izleyip de unutamadığım filmlerden biri. Aynı adı taşıyan bu diziden teklif geldiğinde çok heyecanlandım. Büyük bir ustalık ve titizlikle çalışmalarını sürdürdüğümüz “Acı Hayat” dizisinin izleyicilerce çok beğenileceğini umuyorum. Hepimize hayırlı olsun.

Bu yazı forumumuzun eski arşivinden alınmıştır yani yine Nazlimcafe.com sitesine aittir.

Yorum yapın