Şişme bebek aniden kilo verdi neden olabilir?

Son Güncelleme: 23.09.2020 15:31

Bugün Posta gazetesini göz gezdirirken Haydar Dümenin cinsel sorunlar sayfasında bir soru okudum ve çok güldüm. Buyurun soru aynen şu şekilde;

Şişme bebek aldım. İlk gece birlikte olduğumuzda değişik sesler geldi. Aniden kilo verdi. Acaba niye böyle oldu? Ben onun dolgun halini seviyorum.. RUMUZ:SEMPATİZAN

Haydar Dümen Hocanın verdiği cevap ise şu şekilde idi;

Şişme bebek aniden kilo verdi neden olabilir?

Sempatizan, bana araba kullandığım ilk yılları anımsattın. Öyle güzel güzel giderken doğru yolda, bir fısss… Bozuldu arabanın dengesi. Baktım, lastiği patlamış, dışı adeta asfalta yamanmış. İşte böyledir. Havalı lastiklerle çıkılan yollarda lastikler patlar, karışır sağlar sollar.

Senin şişme bebek gaz kaçırmış. Aslanım patlattın onu dimi. Seni seni seni. İşte patlattın kına yak! Eğer benim sempatizanımsan sana torpil geçeyim yararlı ve boş bilgileri seçeyim. Bunun için bir şartım var.

Söyle bana kaç para verdin o şişmeye. Şişme yama tutmazsa gitti paralar. Yamatmak için götürürken ustaya, dikkat et başını vurma taşa. Adın çıkar şişme onbaşıya. Gitmişken bir pompa satın al üstü sende kalsın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir