Erken Boşalma Sorunu

Son Güncelleme: 22.09.2020 18:13

Erken Boşalma sorunu ve Daha Sağlıklı Cinsel Yaşam; RHINO geciktirici krem, cinsel ilişkide aldığınız zevki arttırır ve cinsel organınınızda kan dolaşımını arttırır. Şimdiye kadar sadece İngiltere’ de ve Avrupa’ da kullanılan bu RHINO geciktirici kremden herhangi bir şikayet yada yan etkisi görülmemiştir. Bu müthiş bir garantidir.

Şimdi Türkiye’de satılan bu RHINO geciktirici krem seks hayatınız mükemmel bir hale getirecektir. Belkide şu ana kadar ziyaret ettiğiniz en önemli İnternet sitesidir. Çünkü, seçkin bilim adamları tarafından HOT Production laboratuvarlarında yapılan Rhino erken boşalma şikayetleri bulunan binlerce erkeğe kesin ve kalıcı bir çözüm oldu.

CİNSELLİĞİNİZİ DORUKLARDA YAŞAYIN!

RHINO geciktirici başarılı bir şekilde geç boşalma sağlayan üründür. RHINO geciktirici ile uzun ve devamlı cinsel ilişkiye girebilirsiniz. Modern dermatolojik reçeteler ile binlerce yıllık Çin hekimliğinin tecrübesinin kombinasyonu ile RHINO geciktiricinin önlenemez etkisi yayılır ve efektif olarak erken boşalmayı önler.

RHINO geciktirici boşalmayı yavaşlatan etkisi bilimsel olarak test edilmiştir.

DİĞER GECİKTİRİCİLERDEN FARKI NEDİR?

RHINO geciktiricinin diğer geciktiriciler ile arasındaki en büyük farkı bakanlıktan onay alan ilk ve tek geciktirci ürün olmasıdır. Diğer geciktiricilerin kullanıldığı peniste şişmeler, cinsel ilişkiden alınan zevki azaltma gibi birçok yan etkileri vardır. Ayrıca hiçbirinin etkisi kanıtlanmamıştır. Oysa RHINO geciktiricinin hem etkisi kanıtlanmıştır hem de diğer geciktiriciler gibi peniste şişme, alınan zevki azaltma gibi yan etkileri yoktur.

RHINO GECİKTİRİCİ

Dünyanın bir numaralı sex ilaçları üreticisi HOT firmasının bir ürünü olan RHINO geciktirici krem tüm dünyada erkekler arasında en çok kullanılan geciktirici kremdir. Bileşenlerindeki meni geciktirme formülü ilişkilerinizde 45 dakikaya kadar geciktirme sağlayacaktır.
RHINO geciktirici sprey, krem ile aynı etkiyi göstermektedir. Aralarında hiçbir fark yoktur. Ancak daha kullanışlıdır.

KULLANIMI

Krem Kullanımı: RHINO cinsel ilişiki öncesinde ince bir tabaka halinde penisin sünnetlik kısmı dahil olmak üzere her yerine sürünüz/ sıkınız ve masaj yaparak deriye emdiriniz. Yaklaşık 15 dakika sonra RHINO iyice emilmiş olur ve etkisi tam olarak ortaya çıkmaya başlar. RHINO’ yu cinsel ilişki öncesi penisin sürelen yerlerinden kesin olarak temizlemek gerekir. RHINO’ nun etkisi ilişki öncesi kısa aralıklarla kullanarak arttırmak mümkündür.

Sprey Kullanımı: RHINO cinsel ilişiki öncesinde ince bir tabaka halinde penisin sünnetlik kısmı dahil olmak üzere her yerine 2 fıs şeklinde sıkınız ve masaj yaparak deriye emdiriniz. Yaklaşık 15 dakika sonra RHINO iyice emilmiş olur ve etkisi tam olarak ortaya çıkmaya başlar. RHINO’ yu cinsel ilişki öncesi penisin sürelen yerlerinden kesin olarak temizlemek gerekir. RHINO’ nun etkisi ilişki öncesi kısa aralıklarla kullanarak arttırmak mümkündür.

YAN ETKİLERİ VAR MIDIR?

Bakanlık onaylı olan Rhino geciktirici ürünlerin hiçbir yan etkisi KESİNLİKLE YOKTUR.

Rhino Geciktirici Kullananlar Ne Diyor?

* inanınki bunu beklemiyordum ürün çok güzel herkese tavsiye ederim .boşalmak istiyorsun bolamıyorsun .ben çok memnununm
* ben bu üründen önce birsürü geciktiriciler kullım hepsinde param boşuna gitti ama şimdi tam 30 dk bende hiç bir şekilde boşalma olmuyor partnerim ne yaparsa yapsın boşalmıyorum eliyle ağzıyla herşey den bahsediyorum yani açmak istemiyorum. çok memnunum erken boşalmam vardı 1 2 dakika sürüyodu ama bakın arkadaşlar kremi sürüp yedirdikten sonra 20 dakika sonra sabunla mutlaka yıkayın. kullanım şeklini ben aynı yüzüme krem sürer gibi başıyla sünnetli yerine yediriyorum elimdeki bılaşığıda alt tarafa daşağıma siliyorum okadar

* rhıno teşekkürler ilgine ben denedim ilk önce hayal kırıklığı yaşadım normalden daha erken boşalma oldu çok şaşırdım 1 gün sonra denedim tabi iş değişti 30 dkika buldu bekle başlada yaptım ama o şekilde daha test bitmedi ayrıntıları sizlerle paylaşacağım denediğim en güzel geciktirici olduğuna hiç şüphem yok görmedim böyle bişi harika
* …ben 3 kutu aldım ve şu an 2. kutuya başladım. eskiden rhinoyu kullığımda 30-35 dakika da boşalıyordum şimdi de 50 dakikaya kadar geç boşalma sağlıyorum. Yani etkisi şimdiden yavaş yavaş göstermeye başladı.

“Erken Boşalma Sorunu” üzerine 2 yorum

  1. ben üründen memnun kaldım… iki arkadas aldık… ve ikimizde işe yaradığı konusunda hem fikir olduk.20 25 dakika geciktirmor tabiki ama gercekten ilişki süresini uzatıyor ve boşalma süresi gecikiyor… doğru kullanmak gerek… hele 2. baskın daha daha uzun sürüyor

    Cevapla
  2. arkadaşlar ürünü Rhino.com.tr sitesinden 75.00tl aldım ve hiçbir faydasını görmedim yorumlara aldandım yorumlarda sitenin admları yazmış veya kendileri yazmış olumsuz yorumları eklemiyorlar ben kandırıldım sizlerde kandırılmayın param ONLARA ZEHİR ZUKKUM OLSUN HELAL ETMİYORUM.

    Cevapla

Yorum yapın